Trenér Slavie Trpišovský prozradil, jaké jméno by rád v lednu zlákal do Edenu – SportyŽivě

Trenér Slavie Trpišovský prozradil, jaké jméno by rád v lednu zlákal do Edenu

Necelé dva měsíce zbývají do začátku ledního přestupového okna. Situaci na přestupovém trhu mapuje také pražské Slavia, jejíž trenér Jindřich Trpišovský prozradil, kdo je pro něj ideální posilou.

i Zdroj fotografie: Reuters
                   

Probíhá mapování hráčů,“ prozradil pro AREA114 kouč Slavie Jindřich Trpišovský s tím, že situace se může razantně změnit. „Máme různé tipy, máme určitá jména, ale ta situace se může během následujících dvou měsíců než značně přestupové okno úplně změnit. Objeví se nějaký zájemce, hráč se zraní, může se rozhádat s vedením. Je potřeba vždy skočit po té příležitosti,“ míní pětačtyřicetiletý stratég.
Podle šéfa klubu Jaroslava Tvrdíka je seznam možných příchodů pravidelně aktualizován během sezóny. „Máme zase tabuli se jmény. S Jiřím Bílkem, Jindrou Trpišovským a vedením je pravidelně probíráme každý měsíc. Měníme jména a priority podle toho, jak hráči hrají a jak jsou průběžně vyhodnocováni a sledováni,“ doplnil. Kouč Jindřich Trpišovský prozradil, kdo je pro něj ideální posilou pro letní přestupové okno.


iZdroj fotografie: Reuters

Já mám jedno vysněné jméno, a to je Sheriff Sinyan,“ prohlásil na adresu čtyřiadvacetiletého gambijského stopera. „Doufám, že se k němu ještě vrátíme a povede se to. On pro mě bude číslo jedna. Otázka je, jestli to bude schůdné nebo ne. V létě se pro to udělalo maximum. Na druhou stranu je tady díky tou Aiham Ousou, ke kterému jsme se dostali poté, co se to nepovedlo,“ přiznává s tím, že Sinyan by byl velkým posílením.

Šance je jen 10%, tuší Trpišovský

Je mu sice 24 let, ale je to hráč na úrovni Alexandra Baha a podobně. Je univerzální na řadě postů a my jej vidíme v kategorii výjimečných příchodů, i když nemá takové jméno. Je to jeden z hráčů, který má všechny atributy, které potřebujeme k fotbalu. Ale ta šance je zhruba 10%, že by se to mohlo podařit,“ dodává. Norské Molde je totiž podle sportovního ředitele klubu Jiřího Bílka velmi složitým soupeřem.

iZdroj fotografie: FK Molde

Bylo to těžké vyjednávání. Molde bylo velmi složitým soupeřem a ani agent nám nebyl nakloněný, takže vidím to jako těžký případ,“ tuší Bílek. Podle Trpišovského jsou tak pravděpodobnější příchody mladších hráčů, situace se však může měnit. „Dnešní trh nespí, takže se navíc může objevit nabídka za našeho hráče, kterou neplánujeme. Někdy se to může sejít všechno najednou. Aktuálně máme vyhlédnuté dva nebo tři hráče ve věku 18 až 21 let, kteří nás mimořádně zajímají,“ zakončil.

Zdroj: SK Slavia Praha

Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 1112 hlasů
Nahlásit chybu
AutoŽivě.cz
Jak správně zahřívat motor nejen v chladném období? Nesprávným postupem mu zkracujete životnost
ArmádníZpravodaj.cz
Chybná vládní zpráva vyvolala během Studené války jadernou paniku aneb Když se vědci přepočítají
Události247.cz
Ekonom Bartoň: Současná opatření jsou pouze taktická hra. Za chvíli přijde přitvrzování. Jak podle něj bude probíhat?
VědaŽivě.cz
Máte potíže se spánkem a usínáním? Pravidla používaná astronauty NASA vás dostanou do náruče Morfeovy