Tomáš Řepka se ošklivě zranil

i Foto: jsemrebel.cz
                   

Legendárnímu fotbalistovi Tomáši Řepkovi se v poslední době opravdu příliš nedaří. U soudu tráví v podstatě víc času než doma a tak si chtěl zlepšit náladu alespoň milovaným fotbalem. Za B-tým Hostivaře, který hraje 1.B třídu, ovšem stihl odehrát pouze dva zápasy do konce a v tom třetím se bohužel ošklivě zranil. Utkání i přes nezpochybnitelnou snahu dohrát nezvládl.

Hvězda příliš diváků nepřilákala

Fotbalový zápas v Dolních Počernicích sledovalo jen pár desítek lidí. Ani přítomnost někdejšího slavného reprezentanta na věci nic změnit nedokázala. Nutno podotknout, že by si jej diváky stejně příliš dlouhou dobu neužili. Pro Řepku totiž utkání skončilo již ve 25. minutě, kdy se z ničeho nic chytil za stehenní sval. Situaci doprovázely bolestivé grimasy a ačkoli se fotbalista snažil nohu všemožně rozhýbat, nakonec musel do šatny s předstihem.

Pravděpodobně natažený sval sám Řepka komentoval slovy, že „už je prostě starej“, čímž pobavil diváky i spoluhráče na lavičce. Vedení klubu se k Tomášovo zranění dosud nevyjádřilo, takže není jasné, jak dlouhou dobu bude mimo hru.

Velké snažení úspěch nepřineslo

Smutný okamžik uplynulého zápasu umocňuje také fakt, že Řepka vynaložil obrovské úsilí, aby mohl za tým Hostivaře nastoupit. Z Čelákovic, které v současnosti hrají nejnižší IV. třídu, jej vedení klubu nechtělo pustit, ačkoli stoper na podzim odehrál pouze dvě soutěžní utkání. A když se nakonec podařilo přestup dotáhnout do zdárného konce, službu pro změnu vypovědělo tělo. Vypadá to, že smůla se pověstnému bouřlivákovi doslova lepí na paty a ne a ne se pustit.

Foto: jsemrebel.cz

Diskuze Vstoupit do diskuze
102 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články