Šádek mi psal, jestli se nechci vrátit do Plzně, potvrdil Beauguel. Pak přišel drsný vzkaz agentovi

Jean-David Beauguel potvrdil, že se mu ozval Adolf Šádek ohledně návratu do Plzně. Útočník byl otevřený jednání. A pak? Drsný vzkaz agentovi.

i Zdroj fotografie: FC Viktoria Plzeň
                   

O možném návratu francouzského kanonýra do Štruncových sadů jsme na SportyŽivě informovali již v závěru loňského října. Jean-David Beauguel, který se s Viktorií loučil na jaře 2022 ziskem titulu a koruny pro krále střelců, nyní potvrdil, že se mu Adolf Šádek skutečně ozval ohledně návratu do Plzně. Co se tedy odehrálo?

Lepší než Ronaldo

Po odchodu z Plzně zamířil Beauguel do Saúdské Arábie a podepsal smlouvu s Al-Wehdou. V tamním poháru vstřelil v semifinále jediný gól utkání a výrazně tak pomohl vyřadit Al-Nassr s Cristianem Ronaldem. Ve finále poté Al-Wehda prohrála s Al-Hilalem po penaltách. V lize se útočníkovi tolik nedařilo. Kvůli zraněním odehrál jen 18 utkání a vstřelil pouze tři góly. V tamní lize mohou mít kluby na soupisce pouze sedm cizinců a pro aktuální sezonu se realizační tým rozhodl, že na ni i vzhledem ke zdravotním problémům Beauguela nezapíše.

Jean-David Beauguel nastřílel v dresu Plzně 48 gólů.
iZdroj fotografie: FC Viktoria Plzeň

V průběhu podzimu se francouzskému útočníkovi ozval plzeňský boss Adolf Šádek. „Na konci loňského října mi napsal pan Šádek a chtěl vědět, jestli bych se vrátil do Plzně,“ odpověděl Beauguel jednomu z fanoušků. „Byl jsem otevřený jednání o případných podmínkách,“ odhalil Francouz. Návrat do Viktorie ale není na pořadu dne. Proč? „Řekl mi (Šádek), že pošle nabídku. Tu jsem ale nedostal. Od té doby se mi neozval a řekl mému manažerovi, že mě nepotřebuje… Takže teď už víte, proč se nechci vrátit. Klubu stále fandím a sleduji jeho výsledky, jak jen to jde. Navždy Viktorian,“ napsal Beauguel na Instagramu.

Měla Plzeň přivést zpět kanonýra Beauguela?

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články