Real Madrid má tajný trumf, který by mu měl pomoci k získání Haalanda

                   

Plány Realu Madrid na získání norského ostrostřelce Erlinga Haalanda z Borussie Dortmund nabírají na obrátkách. Podle informací španělského deníku AS by měl hrát klíčovou roli v přestupu dvacetiletého útočníka jeho spoluhráč ze všech úrovní norské reprezentace Martin Odengaard, který se v letošní sezóně začíná v dresu Bílého baletu prosazovat. 

Odengaard je jednou z největších nadějí pro budoucnost Realu Madrid. Vedení Bílého baletu věří, že právě on bude klíčovou postavou nadcházející generace spolu s hráči jako Vinicius Jr., Rodrygo, Federico Valverde nebo Andryi Lunin. Tedy mladíky, kteří ve španělském velkoklubu působí od velmi mladého věku a skrze hostování sbírají cenné zkušenosti.

iZdroj fotografie: Reuters
(zdroj fotografie: Globe Media/Reuters)

Právě on by podle španělského deníku AS měl být klíčem k přestupu Erlinga Haalanda z Borussie Dortmund. Jak jsme před několika dny informovali, agent norského střelce Mino Raiola při přestupu z Salzbugu do Borussie Dortmund uzavřel s vedením německého klubu dohodu, podle které by se dvacetiletý útočník měl v roce 2022 přesunout z Westfalenstadion sbírat trofeje do jednoho ze světových gigantů.

i(zdroj fotografie: Globe Media/Reuters)

Právě Odengaard by mohl pak překlonit misky vah mezi dvěma největšími zájemci – Manchesterem United a Realem Madrid na stranu španělského celku. Jednadvacetiletý Odengaard a dvacetiletý Haaland spolu prošli téměř všechny kategorie norské mládežnické reprezentace a jejich přátelství je zřejmé i ze sociálních sítí. Na norskou stopu však může spoléhat i anglický celek, je však otázkou, zda kouč Ole Gunnar Solskjaer na lavičce United vydrží vzhledem k neuspokojivým výsledkům další dvě léta.

Diskuze Vstoupit do diskuze
123 lidí právě čte
Autor článku

Tobiáš Cimrman

Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Prodej auta na náhradní díly krok za krokem
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Ruský tanker Iljušin Il-78 může u hranic NATO maximálně provokovat, ale nic víc. Vlastním letounům přitom dává „neomezený“ dolet
Události247.cz
Události247.cz
Naftová a benzínová auta budou nadále jezdit, a to i přes zákaz EU. Podmínka pro jejich používání ale bude likvidační
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Pod zákopy 1. sv. války probíhaly kruté bitvy v podzemí. Většinou bývalí horníci se snažili nepřítele podkopat