Přijde Sparta o kanonýra? Zájem mají hned dva bundesligové týmy a mluví se o pořádném balíku

Sparta může brzy přijít o elitního útočníka. Na Letnou letí laso z Bundesligy a údajně má jít o devítimístnou částku! Pustí mistr kanonýra?

i Zdroj fotografie: AC Sparta Praha
                   

Zatímco hráči slaví titul, vedení čerstvého mistra už registruje zájem ze zahraničí. O koho jde? V hledáčku dvou bundesligových týmů je dvaadvacetiletý útočník Tomáš Čvančara, který v lize v uplynulém ročníku nastřílel dvanáct gólů a přidal tři asistence. Na jaře pravidelně nastupoval na pravém křídle a skvěle se doplňoval s Kuchtou a Haraslínem. Pustí Sparta kanonýra?

Wolfsburg vs. Borussia?

Kolem 190 centimetrů vysokého útočníka krouží Wolfsburg. Výrazně větší zájem ale zatím ukazuje Mönchengladbach, který podle webu gladbachlive.cz už jednal s hráčem a zkontaktoval již i Spartu. Borussia musí řešit situaci v útoku, smlouva totiž končí Marcusovi Thuramovi. Kolem francouzského reprezentanta se v zimě točily Manchester United s Chelsea, z přestupu ale sešlo. Nyní má na stole nabídky třeba od Interu Milán nebo AC Milán.

iZdroj fotografie: AC Sparta Praha

Čvančara v lednu prodloužil ve Spartě smlouvu do konce června 2026. Pokud se Letenští s Mönchengladbachem domluví, mohl by se útočník nyní stěhovat do Bundesligy. Pustí ho vedení? Nabídka Borussie má dosahovat na devítimístnou částku. Podle zdrojů SportyŽivě.cz je ve hře přestup za osm až deset milionů eur. Tedy přibližně v rozmezí 200 – 250 milionů korun.

Měla by Sparta prodat Tomáše Čvančaru a případně za kolik?

Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články