Poslední hodiny Pochettina v PSG? Nahradit ho má hvězda, která ví, jak vyhrát Ligu mistrů

PSG touží po ovládnutí Ligy mistrů. Pomoct by k tomu měl hvězdný kouč, který dokázal ušatý pohár získat jednou jako hráč a třikrát z pozice trenéra. O koho jde?

i Zdroj fotografie: Paris Saint-Germain
                   

O konci Mauricia Pochettina na lavičce PSG spekulují novináři po celém světě. Argentinský kouč tyto zprávy bagatelizuje. „Zbývá mi jeden rok smlouvy a existuje spousta zvěstí. Vyhazují mě každý týden,“ cituje Pochettina španělský deník AS. Nyní ale nastoupil do funkce „poradce klubu“ Luís Campos, který má nahradit Leonarda. A jeho první práce? S velkou pravděpodobností rozloučení s Pochettinem.

Přiveďte Zidana, jinak odcházím

Velmi blízko k pozici nového trenéra má podle více zdrojů Zinedine Zidane. Držitel Zlatého míče z roku 1998 vyhrál Ligu mistrů jako hráč a poté i třikrát v pozici trenéra. Novinář Daniel Riolo, který jako první přinesl zprávu o příchodu Messiho do PSG, tvrdí, že Zidane souhlasí s převzetím francouzského mistra. Příchod Zidana byl údajně jedním z požadavků Kyliana Mbappého, než podepsal v Paříži novou smlouvu.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Zinedine Zidane má podporu i z nejvyšších míst. „Se Zidanem jsem nemluvil, ale nesmírně ho obdivuji jako hráče i jako managera,“ uvedl pro RMC Sport francouzský prezident Emanuel Macron s tím, že by ho opravdu rád viděl v Ligue1. Všechno ale zřejmě není tak jasné, jak to vypadá. „Všechny tyto fámy o dohodě s PSG jsou nepodložené. Ani Zinedine, ani já jsme nebyli přímo kontaktováni majitelem PSG,“ uvedl pro L´Equipe Alain Migliaccio. Zidanův poradce dodal, že je jediný, kdo ho může zastupovat a mluvit za něj. Kde je tedy pravda? Brzy se to dozvíme.

Diskuze Vstoupit do diskuze
121 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Daň 2023 za to, že máte auto se spalovacím motorem: Už jsme našli způsob, jak se vyhnout placení
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: ruský tank T-90 přežije bez viditelné újmy i 3 zásahy granátem z dronu po sobě, Ukrajincům tak někdy nezbývá, než útok vzdát
Události247.cz
Události247.cz
Někteří lidé od státu nedostanou finanční podporu v nezaměstnanosti. Jedná se například o ty, kteří dostali výpověď
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejtěžší optická iluze na světě poprvé na českém internetu: Najděte skrytého motýla do 13 sekund