Poslední hodiny Pochettina v PSG? Nahradit ho má hvězda, která ví, jak vyhrát Ligu mistrů

PSG touží po ovládnutí Ligy mistrů. Pomoct by k tomu měl hvězdný kouč, který dokázal ušatý pohár získat jednou jako hráč a třikrát z pozice trenéra. O koho jde?

i Zdroj fotografie: Paris Saint-Germain
                   

O konci Mauricia Pochettina na lavičce PSG spekulují novináři po celém světě. Argentinský kouč tyto zprávy bagatelizuje. „Zbývá mi jeden rok smlouvy a existuje spousta zvěstí. Vyhazují mě každý týden,“ cituje Pochettina španělský deník AS. Nyní ale nastoupil do funkce „poradce klubu“ Luís Campos, který má nahradit Leonarda. A jeho první práce? S velkou pravděpodobností rozloučení s Pochettinem.

Přiveďte Zidana, jinak odcházím

Velmi blízko k pozici nového trenéra má podle více zdrojů Zinedine Zidane. Držitel Zlatého míče z roku 1998 vyhrál Ligu mistrů jako hráč a poté i třikrát v pozici trenéra. Novinář Daniel Riolo, který jako první přinesl zprávu o příchodu Messiho do PSG, tvrdí, že Zidane souhlasí s převzetím francouzského mistra. Příchod Zidana byl údajně jedním z požadavků Kyliana Mbappého, než podepsal v Paříži novou smlouvu.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Zinedine Zidane má podporu i z nejvyšších míst. „Se Zidanem jsem nemluvil, ale nesmírně ho obdivuji jako hráče i jako managera,“ uvedl pro RMC Sport francouzský prezident Emanuel Macron s tím, že by ho opravdu rád viděl v Ligue1. Všechno ale zřejmě není tak jasné, jak to vypadá. „Všechny tyto fámy o dohodě s PSG jsou nepodložené. Ani Zinedine, ani já jsme nebyli přímo kontaktováni majitelem PSG,“ uvedl pro L´Equipe Alain Migliaccio. Zidanův poradce dodal, že je jediný, kdo ho může zastupovat a mluvit za něj. Kde je tedy pravda? Brzy se to dozvíme.

Diskuze Vstoupit do diskuze
95 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články