Náhrada za Marka Suchého? Muž, jehož „nástroj lásky“ viděl celý svět

i Foto: eldorsal.com
                   

Přibližně před měsícem jsme vám představili článek, který pojednával o nečekaném odchodu Marka Suchého z FC Basilej. Dlouholetý kapitán švýcarského celku se rozhodl hledat nové výzvy a ačkoli dosud nebylo oznámeno jeho nové působiště, podle interních zpráv jedná se zástupci klubů hned z pěti předních evropských soutěží. Nejblíže by prý měl být přesunu do Itálie, kde se na hřišti bude pravidelně potkávat s hráči jako Cristiano Ronaldo nebo Patrik Schick. Basilej na odchodu českého rodáka zaručeně vydělá, ale zároveň musela začít akutně řešit hledání adekvátní náhrady. Kdo se jí stal? Fotbalista, jež celosvětově proslul spíše než vysokou herní kvalitou videem, na němž bez ostychu předvádí svůj mužský pohlavní orgán. Víte, kdo je to ten exhibicionista Omar Alderete?

Vznik inkriminovaného videa fotbalista připisuje mladické nerozvážnosti

Jednatřicetiletý Marek Suchý je ve fotbalovém prostředí považován za slušného člověka, jehož sportovní kariéru nepoškodil dosud žádný skandál jakéhokoliv charakteru. To jeho nástupe Omar Alderete je naprosto odlišný šálek kávy. Dvaadvacetiletý rodák z Paraguaye má za sebou teprve tři sezóny mezi dospělými, už si ale stihl zadělat na pořádnou ostudu.

Bývalý hráč španělského Cerro Porteno či argentinského Gimnasia L.P. a naposledy celku z téže ligy s názvem Huracán sice teprve nedávno dosáhl dospělosti, to mu ovšem nezabránilo, aby sám sebe v minulosti natáčel v rouše Adamově. To by zřejmě nebylo nic překvapivého, dnešní doba je tomuto trendu (bohužel) nakloněna. Problém je, že tyto záběry, kde je vidět skutečně VŠECHNO, unikly na internet a hráč má nyní proč zpytovat svědomí. Jeho první velká fotbalová anabáze a teď tohle…

Zarážející vysvětlení, s nímž se Alderete vytasil

Fotbalista nedávno prolomil mlčení a na adresu nudistického videa prohlásil:

„Upřímně řečeno, ani jsem si nepamatoval, že toto video existuje. Je to už staré. Byl jsem ještě mladý.“

Na tomto vyjádření je zarážející právě jeho nízký věk. Ve dvaceti dvou letech prohlašuje, že video vzniklo v dobách, kdy byl ještě mladý. Přitom do důchodu se ani dnes zdaleka nechystá. Nechceme si raději domýšlet, v jakém období k jeho soukromé „filmové roli“ došlo, určitě bychom se ještě hodně divili.

Soukromé video v rukách zlodějů

Na internet se prý záběry dostaly následkem krádeže mobilního telefonu jeho tehdejší přítelkyně, které se chtěl svým ohanbím pochlubit a rozhodně dle svých slov neměl v úmyslu stát se celebritou tímto způsobem. Nicméně se stalo a mladíkův režisérský debut se stal hitem zejména na online portálech věnujících se gay komunitě.

Nyní čeká Aldereteho skutečně nelehký úkol, jelikož nahradit Marka Suchého s jeho herní kvalitou a bohatými zkušenostmi nedokáže jen tak někdo. Každopádně mu budeme přát, aby jeho výkony na hřišti v nejbližší době nadobro vymazaly skandál, k němuž se tak trochu jako slepý k houslím, dostal.

Foto: eldorsal.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
77 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články