Možná nás čeká největší přestup v historii. Messi chce odejít

Zdroj fotografie: zvezda-fc.ru

Odejde? Dojde na největší přestup v historii fotbalu? Nebo se ho na Camp Nou podaří udržet? Lionel Messi, hvězdný Argentinec, uzavřel smlouvu s katalánským gigantem, která trvá až do příštího léta. Ale pak by si klidně mohl sbalit kufry a odejít.

Tuto skvělou novinu zveřejnila média díky informacím španělského Cadena SER. Fotbalová superstar má prý problém s některými spoluhráči, především s Antoinem Griezmannem, a podle všeho hlavně s trenérem Quique Setienem.

Zdroj fotografie: sports.ru

Messi, tým a důvod odchodu

Božský Leo má v Barceloně pohádkovou smlouvu a díky tomu vydělává půl milionu liber za týden. To je také důvod, proč z klubu neodejde již toto léto. Kvůli penězům vydrží na Camp Nou ještě rok. Jenže pak se ale asi začne pakovat. Klub mu pomohl vyhrát vše, co jen šlo, dokonce posbíral i řadu několika individuálních ocenění jako například šest zlatých míčů, udělených francouzským sportovním magazínem France Football. Avšak jeho nynější nelibost podle všeho nad vším zvítězí.

  • Frustrace z kvality hry jeho týmu
  • Únik zpráv, že odpovědnost za řadu rozhodnutí měl mít právě on

Po pandemii korona viru vstoupila Barcelona do La Ligy s náskokem, jenže teď vede v tabulce Real Madrid o čtyři body a má k titulu mistrů o dost blíž. Lionel, třiatřicetiletý fotbalista, je z toho nesmírně rozbouřený. Už před ligovým restartem všechny, trenéra Setiena i spoluhráče, varoval, že tým bude muset pořádně zabrat, aby polepšil a soutěž vyhrál. Ovšem realita je jiná.

Zdroj fotografie: tracara.com

A co na to ostatní?

Rivaldo, jenž v barcelonském dresu zářil pět let, prohlásil: „Jestliže by šestinásobný držitel Zlatého míče skutečně opustil Camp Nou, je jasné, že ho bude chtít za každou cenu získat Manchester City s fotbalovým koučem Pepem Guardiolou.“ V době, kdy tenhle trenér vedl Barcelonu, naprosto vše fungovalo tak, jak má. „Pokud Messi opravdu zvažuje odchod z Barcelony, něco musí být v klubu a hlavně v kabině špatně,“ uvedl Rivaldo pro Betfait.