Místo ralaxace jednání s policií. Casemiro z Realu Madrid byl během zápasu vykraden

Foto: goal.com

Tak tohle byl pro záložníka slavného Realu Madrid opravdu smolný den. Nejprve musel těžce skousávat, že ve spolupráci se svými spoluhráči nedokázal uspět v městském derby proti Atlétiku Madrid (zápas skončil nerozhodně a bez jediné branky), po závěrečném hvizdu pak neměl potřebný čas na odpočinek a regeneraci. Proč vlastně? Do útrob stadionu za ním totiž přišli policisté a sdělili mu, že jeho luxusní vila v prominentní čtvrti Moraleja byla vykradena neznámými pachateli. Nemovitost přitom v době incidentu obývali všichni členové Casemirovi rodiny a nechceme si domýšlet, co by se stalo, kdyby na přítomnost cizích vetřelců někdo z nich přišel…

Casemiro měl o odvoz domů postaráno

Brazilský fotbalový záložník Casemiro se po závěrečném hvizdu v zápase proti Atléticu Madrid dozvěděl, že jeho luxusní vilu vykradli za bílého dne neznámí zločinci. Místo do kabin tak zamířil v doprovodu početné policejní družiny na místo činu. Když dorazil domů, zděsil se pohledem na to, co všechno pozornosti vychytralých lupičů neuniklo. Škody na majetku zatím nebyly vyčísleny, ale dá se předpokládat, že se vyšplhají k řádům několika milionům korun. V nemovitosti se během trestného činu nacházela Casemirova manželka i děti, takže může být rád, že se alespoň jim nic nestalo.

Casemiro není jediným fotbalistou působícím ve Španělsku, který se v poslední době se šokem vrátil do poloprázdné domácnosti. Za poslední rok zaznamenali přítomnost zlodějů kupříkladu záložník Isco, španělský rodák Lucas Vásquez a také trenér Zinedine Zidane. Paradoxem je, že všichni čtyři působí v témže klubu, takže jsou zloději proti Realu Madrid zřejmě nějak zaujatí (samozřejmě myšleno s nadsázkou). Někdo si zkrátka řekl, že hvězdy jejich kategorie mají natolik rozsáhlé majetky, že jim úbytek některých cenností neuškodí.

Zatím není ani jasné, že mají neoprávněná vniknutí na svědomí titíž lotři. Policejní pátrání ve všech zmíněných případech i nadále pokračuje a na výsledek si poškozené celebrity budou muset ještě nějakou chvíli počkat. Stopy totiž bohužel nikam nevedou, skupina je zřejmě dobře organizovaná a nevěnuje se zločinné činnosti poprvé.

Městské derby pro tentokrát nepřinesla branky ani vítěze

Sedmadvacetiletý Brazilec Casemiro skutečně nezažil povedený den. Nejdříve totiž se svými hvězdnými spoluhráči nastoupil do zápasu proti Atléticu Madrid. Městské derby je pro hráč vždycky svým způsobem specifické, čímž by se dalo přirovnat například k zápolení české Sparty se Slávií. Fotbalisté Realu vstoupili do utkání jako mírní favorité, jelikož zatím i přes poměrně vlažný úvod vedou španělskou La Ligu.

Do základní sestavy poslal Zinedine Zidane opravdu plejádu toho nejlepšího, čím momentálně disponuje. Ani tak ovšem jeho svěřenci nedokázali v utkání zvítězit. Duel skončil bezbrankovou remízou.

Foto: goal.com