Lionel Messi: Unavuje mě, že jsem stále viníkem problémů všeho, co se v klubu děje

                   

Lionel Messi a Barcelona. Téměř dekádu trvající partnerství se pomalu blíží ke svému konci, i proto se třiatřicetiletý Argentinec nezdráhá komentovat současnou situaci v klubu. Před svým odletem na reprezentační sraz reagoval na obvinění bývalého agenta jeho spoluhráče Antoine Griezmanna Érica Ohlartse, který Messiho označil za ‚císaře‘ a ‚zdroj vlády teroru‘ v klubu. „Pravdou je, že jsem unavený z toho, že jsem stále viníkem všeho, co se v klubu děje,“ prohlásil. 

„Cítím se skvěle,“ prohlásil Messi po vítězství svého národního týmu nad Peru, které Argentinu opět přiblížilo k nadcházejícímu Mistrovství světa. Přitom ještě před čtyřiadvaceti hodinami nezvykle komentoval situaci v klubu na barcelonském letišti. Pro šestinásobného držitele Zlatého míče jsou reakce na obvinění médií velmi neobvyklá, Messi se totiž v minulosti téměř vždy zdržel komentářů.

i(zdroj fotografie: Globe Media/Reuters)

Před několika týdny ho však obvinil bývalý agent jeho spoluhráče Antoine Griezmanna z toho, že právě třiatřicetiletý útočník je důvodem Francouzovy špatné formy. „Když Antoine dorazil do klubu, Messi měl u všeho poslední slovo,“ řekl Olharts španělskému deníku AS. „Chová se jako císař a nenesl dobře, že Antonine přestoupil do Barcelony. Jeho přístup byl velmi žalostný a způsobil to, že se (Griezmann pozn. red.) cítil nevítaný,“ tvrdí.

Griezmann versus Messi?

„Vždycky se mi nelíbilo poslouchat Antoine říkat, že s Messim nemá žádné problémy, bylo to vždycky naopak. Je zdroj vlády teroru, buď jste s ním nebo proti němu,“ dodává agent. Právě na tato obvinění se rozhodl čtyřnásobný vítěz Ligy mistrů reagovat strohým prohlášením. „Pravdou je, že jsem unavený z toho, že jsem stále viníkem všeho, co se v klubu děje,“ prohlásil Messi a nasedl do letadla věnovat se reprezentačním povinnostem.

i(zdroj fotografie: Pxhere)

Podle španělských médií je to dalším znakem odchodu třiatřicetiletého útočníka z katalánského velkoklubu. Dlouhodobě se spekuluje o zájmu Manchesteru City, Messi však má dvě podmínky, za kterých je ochoten do klubu odejít.

Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Autor článku

Tobiáš Cimrman

Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Prodej auta na náhradní díly krok za krokem
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Ruský tanker Iljušin Il-78 může u hranic NATO maximálně provokovat, ale nic víc. Vlastním letounům přitom dává „neomezený“ dolet
Události247.cz
Události247.cz
Naftová a benzínová auta budou nadále jezdit, a to i přes zákaz EU. Podmínka pro jejich používání ale bude likvidační
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Pod zákopy 1. sv. války probíhaly kruté bitvy v podzemí. Většinou bývalí horníci se snažili nepřítele podkopat