Keane si nebral servítky. Už mám De Gey dost, říká

zdroj fotografie: www.sportsbibelen.com

Slavný Manchester United se v posledních zápasech před vynucenou pauzou dostával do skvělé formy, a tak byla mezi příznivci Red Devils očekávání před prvním utkáním po návratu na trávníky poměrně velká. Šanci na tři body proti Tottenhamu ale zhatil svou chybou v prvním poločase brankář David de Gea.

Keane pálil ostrými

A nebyl by to Roy Keane, aby se do toho nevložil. Jelikož byl hostem v televizním studiu, tak si hned o poločasové pauze vzal slovo a španělského brankáře tvrdě zkritizoval. „Už ho mám fakt dost. Za tohle bych ho ani nepustil do týmového autobusu. Ať si vezme taxík a jede do Manchesteru sám,“ rozohnil se.

„Už teď o poločase bych ho potrestal. Z toho se nevykroutí,“ pokračoval. „V kabině by létaly pěsti. Tohle má být pro takového gólmana obyčejný zákrok. Už hodně dlouho jsem neviděl přeceňovanějšího brankáře, než je on,“ řekl dokonce bývalý kapitán United.

zdroj fotografie: sports.yahoo.com

Je De Geova pozice v ohrožení?

David de Gea stále patří mezi ty nejlepší ve svém oboru, nicméně pryč jsou časy, kdy svou výjimečností zachraňoval celý tým. Mezi lety 2014 a 2018 se dokonce jenom jednou stalo, aby nebyl zvolen nejlepším hráčem klubu. Od léta 2018 však v lize napáchal nejvíce chyb, které vedly přímo ke gólu. Bylo jich hned sedm.

Jestli chce Španěl své místo udržet, měl by se dát rychle dohromady, jelikož na svou šanci číhá mladý Dean Henderson. Ten v posledních dvou sezonách září na hostování v Sheffieldu United a hlasy, že by měl být jedničkou Rudých ďáblů, jsou slyšet víc a víc.