Jürgen Klopp poprvé promluvil o odchodu Mohameda Salaha z Liverpoolu

i Zdroj fotografie: Reuters
                   

Setrvání Mohameda Salaha v dresu Liverpoolu. Právě to bylo nejpalčivější téma britských médií v posledních dnech. Egyptský útočník v rozhovoru pro španělský deník AS přiznal, že nebyl spokojený s některými kroky svého klubu a připustil i to, že si dokáže představit působení v jednom ze španělských velkoklubů. Podle kouče Reds Jurgena Kloppa se však žádný odchod nechystá.

„Volal jsem Salahovi ohledně jeho situace v Liverpoolu a je naštvaný, ale to nikdy neovlivní jeho výkony na hřišti,“ prohlásil před několika týdny Mohamed Aboutrika, bývalý Salahův spoluhráč z egyptské reprezentace a přítel. Podle něj Salaha rozzlobilo zejména to, že v utkání Ligy mistrů proti Midtjyllandu očekával, že právě on bude mít při absenci tradičních kapitánů mužstva na ruce pásku. S tou však nakonec nastoupil mladík Trent Alexander-Arnold.

iMohamed Salah v dresu Liverpoolu. (zdroj fotografie: Globe Media/Reuters)

Sám Salah pak v předvánočním rozhovoru pro španělský deník AS potvrdil, že nebyl s rozhodnutím spokojený. „Upřímně, byl jsem velmi zklamaný. Čekal jsem, že budu kapitánem… ale je to rozhodnutí manažera, takže to musím akceptovat,“ prohlásil. Ve stejném rozhovoru zmínil i to, že si dokáže představit působení jak v Realu Madrid, tak Barceloně.

„Myslím, že to jsou top kluby. Nikdy nevíte, co se stane v budoucnosti, ale teď jsem koncentrovaný na to, vyhrát s mým klubem opět Premier League a Ligu mistrů,“ uvedl. „Právě teď můžu říct, že všechno je v rukou klubu. Samořejmě, chci tady překonávat rekordy a opakuju, jakýkoli možný rekord v klubu, ale všechno je skutečně v rukou klubu,“ dodal.

i(zdroj fotografie: Globe Media/Reuters)

Rozlítil tím další vlnu spekulací, k celé situaci se vyjádřila mimo jiné i klubové legenda Reds John Aldridge. „Osobně si myslím, že po zkušenostech z finále Ligy mistrů a způsobu, jakým s ním zacházel Ramos… Kdybych byl na jeho místě, cítil bych po tomto incidentu nenávist k Realu Madrid. A rozhodně by mě to nelákalo se k nim přidat, stejně jako opustit Liverpool,“ uvedl.

Klopp: Ve skutečnosti se nic neděje

Podle kouče Jurgena Kloppa je však Salah v klubu spokojený a žádný odchod se nekoná. „Nikdy jsme nemluvili veřejně o smlouvách, proč bychom s tím začínali teď? Mo je v dobré pohodě a skvělé formě. Na tréninku ho vidím rozdávat úsměvy, užívá si je,“ prohlásil na tiskové konferenci. „Všechno ostatní je sice skvělé pro média, které mají o čem psát, ale ve skutečnosti se nic neděje,“ dodal.

i(zdroj fotografie: Globe Media/Reuters)

„Mo pracuje na vysoké úrovni. Vždycky je o čem mluvit, proč nenastoupil v základní sestavě třeba k poslednímu utkání proti Crystal Palace, všechny ty důvody, proč jsme se takto rozhodli,“ zmínil proč Egypťan nenastoupil k třetímu utkání Reds v rozmezí devíti dnů od začátku. „Ale on pak příjde na hřiště a dá dva góly,“ zakončil.

Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Jak se zachovat, když potkáte vojenskou kolonu na silnici? Určitě nedělejte tyto chyby, které dělá téměř každý
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Německo postavilo vlastní tank A7V v reakci na britské a francouzské stroje. Měl velké potíže s pohybem v nerovném terénu
Události247.cz
Události247.cz
Finsko se nemůže dočkat přijetí do NATO. Zemi to ale nakonec může přinést větší riziko
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Spojené státy chtěly odstřelit měsíc jadernými zbraněmi, odhalily nově zveřejněné dokumenty. Důvod je bizarní