Jablonecký Krob: O titulu je rozhodnuto, celý národ to ví – SportyŽivě

Jablonecký Krob: O titulu je rozhodnuto, celý národ to ví

                   

Rčení o tom, že ve fotbale se může stát cokoli nemusí vždy platit. Tedy alespoň podle jabloneckého obránce Jana Kroba, podle kterého je o mistrovském titulu ještě před polovinou odehraných utkání takřka jasno již nyní. „Já si myslím, že o titulu je rozhodnuto, Slavia je prakticky někde jinde. Ostatní týmy hrajeme o druhé místo,“ prohlásil pro fkjablonec.cz po pětigólové výhře proti Teplicím, kde dříve působil.
Jablonec v letošní sezóně pokračuje ve skvostných výkonech, prohrál jen třikrát, patří mezi nejproduktivnější celky a s 32 body by měl být aspirantem na vítězství. Jak však přiznává obránce Jan Krob ambice klubu nejsou vzhledem ke kvalitě a formě první Slavie zdaleka titulové.

i(zdroj fotografie: PxHere)

„O titulu se nedá bavit, vím, že by to bylo krásné, ale celý národ ví, že Slavia sotva někde ztratí dvakrát – třikrát a my jsme si toho vědom. Jestli jsou si toho vědomi na Spartě a v Plzni to nevím, ale my si to uvědomujeme. Furt koukáme radši pod sebe a chceme se udržet nahoře. Budeme se snažit obhájit poháry a natahovat ty naše série co nejdál,“ dodal pro fkjablonec.cz zkušený obránce.

Pro Kroba bylo uplynulé ligové kolo výjimečné – Jablonec deklasoval Teplice, ve kterých třiatřicetiletý hráč strávil pět sezón. Navíc v 56. minutě korigoval stav utkání na 4:0, přesto přiznává, že z gólu radost neměl. „Jedině dobře, že to bylo už na 4:0 a o ničem to nerozhodovalo. Teplice mám furt rád, s klukama jsem furt v kontaktu,“ pokračuje pro klubový web.

i(zdroj fotografie: PxHere)

„Prožil jsem tu nejhezčí období mojí fotbalové kariéry, v bráně je můj dobrej kamarád Tomáš Grigar, kterej měl dneska 300. ligový start a já mu k němu gratuluji. On ten můj gól asi ani neviděl, někde se tam srazili. Já přeji Teplicím, aby se z toho spodku co nejrychleji dostali a drželi se aspoň někde v prostředku,“ dodal.

Jablonec čeká v nadcházejícím kole tápající Příbram, i proto se dá očekávat, že osmizápsová série Severočechů bude pokračovat. Naopak aktuálně dvanáctý celek ligy z Teplic čeká bojovný duel proti českobudějovickému Dynamu.

Diskuze Vstoupit do diskuze
119 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (78%) 217 hlasů
Nahlásit chybu
AutoŽivě.cz
Faktory ovlivňující cenu každého ojetého vozidla. O některých možná ani nevíte
ArmádníZpravodaj.cz
Sýrie v ohrožení: Turecko dodalo džihádistům protiletadlové komplety Hawk
Události247.cz
Hlavní hygienička Svrčinová: Restaurace jen pro vybrané a konec antigenních testů. Tomu se říká „motivace“ k očkování
VědaŽivě.cz
Psaní levou rukou je spojováno s genialitou. Mezi výjimečné patří jen 10 procent světové populace