Ighalo oželil peníze. Raději za méně, ale v Manchesteru

Foto: foxsportsasia.com

Odion Ighalo je typickou ukázkou toho, jak to může vypadat, pokud si někdo splní svůj fotbalový sen. Tento ještě stále ne tolik známý fotbalista pochází z Nigérie a žil zde v ne úplně dobrých podmínkách. I proto se z nich snažil dostat a právě fotbal měl být jednou z možností. A nutné říci, že se mu to podařilo. Nejprve zamířil v osmnácti letech do Norska, potom do Itálie a nakonec so dostal i do Anglie a poté dokonce do Číny.

Odion Ighalo bude hrát za Manchester

Nyní se do Anglie vrací. Prozradil, že se dostal do slavného Manchesteru United. Přitom nebyl jediným klubem, který o něj usiloval. Opomenout nelze ani nabídku slavné Barcelony, která sice byla také zajímavá, ale zde by byl tento nigerijský fotbalista opravdu jenom náhradníkem, zatímco v Manchesteru má možnost zasáhnout do hry podstatně větší. To ale není jediný důvod, proč se takto rozhodl.

Fanoušek Manchesteru

Odion Ighalo byl už od doby svého dětský velkým fanouškem právě Manchesteru United a tak bylo jasné, že když daná nabídka padla, rozhodl se, že ji musí přijmout a do tohoto klubu se vydá. Jak sám říká, tak se mu splnil sen a on konečně dokázal to, co za celý život chtěl. Samozřejmě k tomu byl potřeba talent, píle a trénink. A možná i trocha štěstí.

Za menší peníze

Že má k Manchesteru United skutečně vztah a že je jeho vysněným klubem nepotvrzuje jenom to, že v podstatě odmítl hrát za Barcelonu. Potvrzuje to také fakt, že mu zase až tak nezáleží na tom, jaký plat bude brát. Odion Ighalo totiž prozradil, že v anglickém klubu bude brát reálně méně, než ve svém současném klubu, tedy v Číně. To jenom potvrzuje jak jeho lásku k fotbalu, tak i to, že má jasný sen a jde si za ním bez ohledu na to, co je kolem něho. Peníze zkrátka nejsou všechno. Kolik konkrétně však v Číně bere a kolik konkrétně má brát v Manchesteru, to Odion Ighalo už neprozradil.

Foto: foxsportsasia.com