Finále Ligy mistrů okořenila polonahá fanynka

i Foto: newsgroove.co.uk
                   

Vážně bylo na co se dívat! Finálové utkání Ligy mistrů bylo letos v mnoha ohledech opravdu specifické. Nejen, že se proti sobě postavili dva slavné anglické celky, ještě k tomu museli organizátoři řešit vystoupení spoře oděné fanynky, která vtrhla na hrací plochu a proháněla se po něm jako zběsilá. Tribuny bouřily a pořadatelské službě se očividně nechtělo tak krásnou podívanou jen tak ukončit. Z exhibicionistky se nakonec vyklubala modelka Kinsey Wolanski s ruskými kořeny, které prakticky přes noc vzrostla popularita o neuvěřitelné obrátky! Jak na událost reagoval její přítel? A proč se k odvážnému činu uchýlila?

Klání mělo opravdu všechna důležitá plus

Jak už byl řečeno v úvodní pasáži, důležitý zápas mezi Tottenhamem a Liverpoolem přinesl skutečně skvělou diváckou podívanou. Fotbalisté na trávníku odváděli maximum, ochozy je bouřlivě podporovaly a všichni si navíc mohli jako bonus hned v prvních minutách duelu prohlédnout tělo krásné ruské modelky. Ta na hrací plochu vběhla ve chvíli, kdy její zamilovaný Liverpool vstřelil první branku.

Po odpískané penaltě se k pokutovému kopu postavil Mohamed Salah, jenž se podle předpokladů nemýlil. Dvaadvacetiletá Kinsey Wolanski se v okamžiku euforie přihlížejících prosmýkla pořadatelské službě a začala se na hřišti prohánět v jednodílných plavkách, které odhalovaly více než je zdrávo, i když se modelka snažila intimní partie zakrývat.

Pánové ve žlutých vestách se okamžitě vydali polonahou divu zpacifikovat, ačkoli tím popudili některé fanoušky, kteří si pohled na krásné tělo modelky nemohli vynachválit. Nutno však podotknout, že jim tato činnost bezpochyby nebyla nepříjemná, ba naopak. Odvádění slečny doprovázely úsměvy a červené tváře, dokonce skoro až gentlemanské jednání.

Stihne modelku nějaký trest?

O tom, jaký postih Wolaski čeká, dosud nebylo rozhodnuto. Jisté ovšem je, že tučná pokuta jí rozhodně nemine. Na druhou stranu ji „zasloužená odměna“ od vedení soutěže nemusí nijak zvlášť trápit, jelikož se prakticky přes noc stala vlivnou celebritou na sociálních sítích. Její instagramový profil vzrostl během první dní o více než milion sledujících, což jí zákonitě zajistí také vzrůst pravidelných příjmů z reklamních kampaní. Chytře promyšlený tah, co říkáte?

Modelka měla v inkriminovaný čas oblečené plavky s logem firmy, která prodává videoprojekty. Tato společnost patří jejímu příteli Vitalijovi Zdoroveckijmu. Ten se proslavil jako pornoherec, který sám před pěti lety po vzoru své lásky narušil fotbalový zápas mezi Německem a Argentinou. Je velice pravděpodobné (spíše na výsost jasné), že právě on navedl svou partnerku k aktu, který předvedla. Navíc se bezprostředně po utkání nechal slyšet, že se nemůže dočkat, až modelku pojme za svou manželku.

Žena si sice vysloužila několikahodinový pobyt ve vězení a dlouhý zákaz návštěv na prestižních stadionech, nicméně v tuhle chvíli ji to nemusí absolutně trápit. Peníze, které si svým tělem vydělala (a vydělá), za to určitě stály. A Liverpool nakonec cennou trofej také získal, všechno se zkrátka povedlo.

Foto: newsgroove.co.uk

Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články