Fanouškům Manchesteru došla trpělivost. Vyhrožují řediteli a zničili i jeho dům

Foto: yandex.kz

Manchester United je v krizi. Výkony hráčů rozhodně nejsou takové, jak by se na daný velkoklub slušelo, což se následně negativně podepisuje na tom, jaké výsledky poslední dobou tým má. Je jasné, že to vyvolává vztek u fanoušků, kteří jsou celkově nespokojeni. Řada z nich dále fandí i ve špatných časech, další nechávají projevy svých názorů do soukromí a potom tu jsou tací, kteří svůj názor vyjadřují veřejně. A ne zrovna v souladu se zákonem.

Vyrazili k domu ředitele klubu

Zhruba 30 fanoušků Manchesteru United se rozhodlo, že ukážou, co si o aktuálním herním projevu a také o výsledcích myslí. A dali to najevo poměrně agresivním způsobem. Celý skupina vyrazila před dům Eda Woodwarda, tedy před nemovitost současného klubového ředitele. Bylo jasné, že o klidný protest s vyjádřením názoru se rozhodně jednat nebude.

Začali mu ničit dům

Nespokojení fanoušci Manchesteru se rozhodli, že dají svou rozzlobenost poměrně jasně najevo. Začalo to nejprve házením světlic a další pyrotechniky směrem k domu a končilo to tím, že nemovitost klubového ředitele byla posprejována ne moc slušnými výrazy a vzkazy. Podle všeho si však fanoušci nevybrali úplně ideální domu, jelikož ten, kterému byly výtky určeny je vůbec neslyšel, protože se v tu dobu nenacházel doma.

Policie po výtržnících pátrá

Vzhledem k tomuto činu a škodě se nyní do všeho vložila také policie, která po skupině asi třiceti nespokojených fandů začala pátrat. Jednoduché to však mít nebude, jelikož ti byli zamaskování kuklami, a tak případná identifikace pachatelů rozhodně nebude nijak snadná. Do všeho se vložil také klub, který s policií na prošetření incidentu spolupracuje. Pokud se policii podaří odhalit a usvědčit pachatele, tak jim hrozí nejenom trest podle tamních zákonů. Manchester United uvedl i to, že těmto „fanouškům“ zakáže vstup na jejich stadion. A to na jasně stanovenou dobu, která má být pro tyto výtržníky doživotním zákazem.

Foto: yandex.kz