Fanoušci Sparty kvůli přestupu Plavšiće do Slavie zuří. Žoldák a lhář, píší na sociální sítě

                   

Navzdory informacím médií tvrdil, že s pražskou Slavií nejedná, přesto se v jejím dresu v nadcházející sezóně bude objevovat. Pětadvacetiletý křídelník Srdjan Plavšić zpečetil jeden z nejkontroverznějších přestupů mezi pražskými S v historii a fanoušci na sociálních sítích zuří.




Ahoj fanoušci, můžu říct, že se Slavií jsem smlouvu nepodepsal, ani jsem s nimi o žádné nabídce nejednal. Jednáme se Spartou, jestli bude nový kontrakt. Děkuji za podporu,“ napsal před měsícem na svůj Instagramu srbský záložník poté, co podle informací iSport.cz a iDnes.cz předběžně uzavřel smlouvu s červenobílými. Informaci poté dementoval i kouč Letenských Pavel Vrba.

iZdroj fotografie: Reuters

Zdroj fotografie: Reuters

On nám řekl, že nic nepodepsal. Pokud se něco takového v médiích objevuje, hráč na to možná myslí. Řekl nám, že se nic takového neděje a my nemáme důvod mu nevěřit. V červnu se samozřejmě může stát cokoliv. Já jsem se ho ptal a on řekl, že to není pravda. Tím to pro mě skončilo,“ prohlásil po pohárovém derby obou pražských klubů, kde Plavšić nastoupil naposledy.

Pražská Sparta navíc posléze právě kvůli informacím o přestupu Plavšiće z Edenu na Letnou odmítla podle šéfredaktora deníku Sport Lukáše Tomka udělit utkání právě na derby pražských S jejich dvěma redaktorům. I proto není divu, že oficiální potvrzení přestupu řadu fanoušků Letenských na sociálních sítích rozzlobilo.

iZdroj fotografie: Reuters

Zdroj fotografie: Reuters

Jak mohl lhát do očí úplně všem? Trenérovi, spoluhráčům, fanouškům… Tohle je mnohem horší případ než Stanciu, mnohem,“ píše jeden z fanoušků v návaznosti na přesun rumunského záložníka, který po angažmá ve Spartě působil v saudskoarabském Al Ahli a následně se objevil v dresu sešívaných.

Okej dobře, ať si tam klidně jde, ale proč lhal? Nemusel říkat nic. Takhle si to stokrát zhoršil..,“ zhodnocuje a přidává, že je podle něj srbský záložník „žoldák na prachy„. „Kdy pochopíte že cizince nezajímá žádná rivalita mezi náma a lezou jen za prachama,“ dodává další. Sociální sítě, na kterých se sdružují sparťanští fanoušci rovněž zaplavily emotikony krys a hadů. 

zdroj: sparta.cz, isport.cz, instagram.com/spartanskezpravy

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
Jak se sbalit s dětmi na dovolenou do zahraničí?
ArmádníZpravodaj.cz
Ukrajinci urychleně osadili polské T-72M1R reaktivním pancířem ERA, který vyrobila česká společnost STV Group!
Události247.cz
Jak nosit stylovat dámské mikiny? Koukněte na naše mikinové tipy na chladná rána
VědaŽivě.cz
Mrtvé celebrity, o kterých konspirační teoretikové tvrdí, že jsou naživu. Zinscenoval Michael Jackson či Steve Jobs vlastní smrt?