Dům Ángela Di Maríi přepadli zloději. Totéž zažil Argentinec i při působení v PSG a Manchesteru United

Argentinský reprezentant Ángel Di María s rodinou opět čelili útoku zlodějů. Do jeho domu se pokusili proniknout v době, kdy byl fotbalista se ženou i dcerami doma.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Ángel Di María působí jako magnet na zloděje. Své si jeho rodina užila v Anglii, Francii a nyní i v Itálii. Ani ne rok poté, co přestoupil argentinský reprezentant do Manchesteru United, přepadli jeho dům v Prestbury zloději. Argentinský fotbalista byl přitom doma a právě večeřel se svojí ženou a dvěma malými dcerkami. Po tomto zážitku se celá rodina přestěhovala do luxusního hotelu a jejich rezidenci prodali za 4,1 milionu liber (cca 115 milionů korun).

Během loňského března, zatímco Di María hrál zápas za PSG, vloupali se do jeho domu čtyři zloději. I tentokrát byla jeho žena s dcerami doma. První zprávy sice mluvily o tom, že byly uneseny, později ale vyšlo najevo, že se zloději vůbec nepřišly do kontaktu. Když se trenér Mauricio Pochettino dozvěděl o vloupání, vystřídal Di Maríu, aby mohl odjet za rodinou. Policie zloděje, kteří ukradli šperky a hodinky v hodnotě 400 tisíc liber (cca 11 milionů korun), brzy dopadla.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Ve čtvrtek večer Di María, který den před tím pomohl Juventusu k vítězství v Lize mistrů třemi asistencemi, s rodinou a jedním spoluhráčem (podle zákulisních zpráv šlo o Dušana Vlahoviče) doma relaxoval. Kolem půl osmé večer se rozezněl alarm, což zloděje vyplašilo. Italská média ovšem přinesla zprávy, že sousedé zaslechli výstřely a poblíž místa činu měla být nalezena zbraň. Po upozornění soukromé bezpečnostní firmy na místo dorazila policie, která během chvíle zatkla jednoho ze tří podezřelých. Jeho dva komplice se zatím nepodařilo dopadnout.

Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Autor článku

Jan Vildmon

Zobrazit další články