Cristiano Ronaldo se rozhazuje obrovské peníze na dovolené!

i Foto: cz.sputniknews.com
                   

Jeden z nejslavnějších současných fotbalistů Cristiano Ronaldo nám během své letní dovolené opět ukazuje, jak snadný je život sportovního miliardáře. Nejen, že si se svou současnou přítelkyní pronajal luxusní jachtu, za níž se nebojí utratit neskutečnou sumu, dokonce také dává „dýška“ v hodnotě statisíců korun. Pokud vlastníte nějaké restaurační zařízení, tak právě návštěva hráče Juventusu by vám mohla pokrýt náklady na roční provoz! Tipnete si, jaké peníze se Ronaldo nebojí utratit za radovánky na slunci?

Soukromá jachta za 200 000 eur týdně

Čtyřiatřicetiletý rodák z Portugalska Cristiano Ronaldo vytáhl svou životní partnerku Georginu a všechny čtyři děti na výlet do Středozemního moře. Kdo by ovšem čekal pouze nekonečné válení na pláži a obyčejné koupání v moři, mýlil by se! Fotbalista si totiž pronajal luxusní jachtu, která jej týdně stála přibližně čtyři a půl milionu korun. Nutno podotknout, že servis, který jim byl za tu cenu na oplátku poskytnut, je skutečně snový. Vířivka, šest kajut, jídelna, posilovna a domácí kino ve vybavení rozhodně nechybí, takže si jeho rodina musela připadat opravdu jako v pohádce!

Hvězda Juventusu si užívá letních radovánek plnými doušky, o čemž již několikrát přesvědčil své fanoušky na sociálních sítích, kterým prakticky každý den postuje své nevšední zážitky. Mezi posledními se například objevil jeho sjezd po obří nafukovací klouzačce. Podle propočtů všech sledujících jej dovolená bude stát řádově několik milionů korun, což si většina z nás dost dobře nedokáže představit. S ohledem na to, že mnoho běžných lidí si raději postaví nafukovací bazének na dvorku, aby nemusela zbytečně utrácet peníze za cestu k moři, se zdá jeho neustálé zásobování fotografiemi jako špatný vtip.

Další zastávky slavného kanonýra

Po navrácení jachty se Ronaldo vydal do Resortu Royal Villa Methoni v oblasti Costa Navario, který je nejen plný přepychu, ale také vysokých nákladů. Jeden den stojí bez všech dalších příplatků 200 000 korun! Tady už se fotbalista vyskytuje pouze s přítelkyní a Cristianem Juniorem, ostatní ratolesti se od nich odpojily.

Ronaldo si chtěl na čas odpočinout od neustálého lovení paparazzi a proto požádal zaměstnance resortu, aby na něj po celou dobu jeho pobytu dohlíželi. To se jim nakonec opravdu povedlo a díky nim si hvězda světové extratřídy užila zasloužené chvilky klidu. Fotbalista se jim proto neváhal odměnit velice štědře, podle informací od něj uviděli částku v hodnotě 20 tisíc eur, což je v přepočtu téměř půl milionu korun!

Jak se zdá, rozený střelec je během léta v dobré náladě a nehodlá si ji ničím kazit. Trápit jej samozřejmě nemusí ani vysoké výdaje, které by s rozpočtem většiny z nás fatálně zamávali. Do konce roku si totiž prý vydělá přibližně 2 a půl miliardy korun. Komu by se takový život nelíbil, že ano?

Foto: cz.sputniknews.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
52 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články