Chlapi, máte smůlu! Fotbalistka Slavie a známá youtuberka Bára Votíková  je na holky!

Foto: cs.wikipedia.org

Málokdo se může pochlubit tak pestrým životopisem jako právě Barbora Votíková. Je jí teprve dvaadvacet a už válí za ženskou odnož pražské Slavie. Navíc je také uznávanou a velice oblíbenou youtuberkou, její vtipná videa baví lidi po celé České republice. Kolem celebrity takovýchto rozměrů se samozřejmě motá také spoustu mužů, kteří by rádi dívku ulovili. Jenže to mají smůlu! Votíková se totiž nedávno rozhodla veřejně přiznat tajemství o své sexuální orientaci. Chlapům tedy nezbývá nic jiného, než na tuto sympatickou slečnu zapomenout, zajímá se totiž výhradně o ženy. Co jí vedlo k tomu, aby se po letech s pravdou ven?

Určitá část fanoušků byla přiznáním Báry šokována

Barbora Votíková byla vždycky pověstná tím, že ačkoli se řadí mezi veřejně známé osoby, své soukromí nechává zavřené pod pokličkou a prakticky nikdy se s ničím osobním veřejně nechlubí. To se ovšem rozhodla nedávno změnit a přiznala, že je lesba. Youtuberka a fotbalistka tak učinila zejména proto, že se chystá v brzké době vydat autobiografickou knihu a nechce po vzoru Karla Kováře (známého jako Kovy) překvapit své fanoušky až prostřednictvím těchto řádků. V pořadu Youtube Talks svůj krok komentovala následovně:

„O mých vztazích vědělo jen nejbližší okolí, protože jsem neměla potřebu to sdílet s veřejností na sociálních sítích. Když už jsem se rozhodla napsat knížku, a psát o těchto věcech, tak mi to přišlo jako dobrý nápad.“

Strach z negativních reakcí? Ani v nejmenším!

Barbora si pro své přiznání vybrala tu nejlépe vhodnou dobu. V posledních letech se totiž spoustu hvězdných osobností rozhodlo veřejnosti sdělit pravdu o své sexuální orientaci, jelikož moderní společnost, v níž všichni žijeme, je k těmto věcem mnohem otevřenější a bere je jako naprosto normální součást běžného života. Votíková proto v rozhovoru uvedla, že žádný strach z negativních reakcí těsně před sdílením informace ze svého soukromí nepociťovala:

„Nezajímalo mě nikdy, co si myslí okolí. Byl to takový vnitřní boj. Jsem teď šťastná, tak nazdar. Ne každý je s tím v pohodě a spousta lidí s tím bojuje. Tohle je cesta, jak si můžeme pomáhat.“

Votíková dokonce přiznala, s kým momentálně tvoří pár

Bára Votíková své přiznání doplnila dokonce informací, že je momentálně až po uši zamilovaná. Jestlipak uhádnete, do koho? Nebudeme vás dlouho napínat, jedná se o ryze sportovní pár! Partnerkou Votíkové je totiž česká hráčka pokeru a zároveň jmenovkyně Votíkové Barbora Mlejnková. Ta se se svou sexuální orientací nikdy v minulosti nijak zásadně netajila, naopak brala jako přirozené o ní čas od času promluvit. Před lety zvědavým novinářům sdělila:

„Já se za to rozhodně nestydím, ale nechodím a neříkám: Dobrý den, já jsem na holky!“

Co z toho plyne? Láska má skutečně různé podoby a žádná z nich rozhodně není méněcenná. Pokud to holkám takto vyhovuje, přejeme jim do nadcházejících let mnoho štěstí a doufáme, že jejich vztah bude jen a jen vzkvétat. Zároveň Báře přejeme, aby se jí dále dařilo i v kariéře brankářky, protože podle mnohých odborníků má před sebou zářnou budoucnost, pokud na sobě bude i nadále makat jako doposud.

Foto: cs.wikipedia.org