Čeští fotbalisté odletěli na Euro i s jednou ženou. Denisa je pro národní tým nepostradatelná

Je obklopena samými muži. Jediná žena mezi českými fotbalisty na Euru je pro reprezentační výběr ohromně důležitá. Bez ní by byli hráči i fanoušci nahraní.

i Zdroj fotografie: FAČR
                   

Jakákoliv zpráva se k českým fanouškům z národní celku dostane, jde přes Denisu Doležalovou. Právě ona je spojkou mezi hráči a médii. Denisa začínala jako reportérka, působila na stanici O2 TV Sport. Letos v únoru ale zkusila štěstí a přihlásila se na výběrové řízení na post PR manažerky fotbalové prezentace. A najednou je s nejlepšími hráči Evropy na Euru. Kariéra jako hrom.

Doležalová specialistkou na komunikaci

Nová tvář pro komunikaci s veřejností a médii má také na starosti sociální sítě české fotbalové reprezentace. Takže když se podíváte na facebookový či instagramový profil nároďáku, bude to také její práce. Pohybovat se sama v takovém sportu není pro Denisu jistě jednoduché, ale ona má pro strach uděláno.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Deniska 🦆🇨🇿 (@deniska_dolezalova)

„Jsem zatím na Strahově krátce, ale musím říct, že pracovní atmosféra, která tu panuje, je inspirativní. Přišla jsem na pozici PR manažerky, která se bude ve spolupráci s dalšími kolegy podílet na komunikaci reprezentace a MOL Cupu. Teď bude nejvíc práce kolem reprezentačního áčka,“ popsala pro Expres Doležalová.

Odmalička milovala fotbal a moderování

Doležalová už odmala tíhla k fotbalu. A toužila být také moderátorkou. Vše se jí vyplnilo „K tomuto povolání mě dostala má láska k fotbalu. Už na základní škole jsem moderovala naše dětské akce a besídky, na střední také kdejakou besedu. Měla jsem proslov na maturitním plese i na promocích. Ten mikrofon mě vždy silně přitahoval,“ řekla také pro Expres.

Reprezentant Krejčí po odchodu ze Sparty: Ztratil nejbližšího přítele

Jako jedna z hlavních postav komunikace fotbalové reprezentace už před Eurem řešila nepříjemný incident. Záložník Michal Sadílek po pádu ze tříkolky kvůli vážnému zranění vypadl z nominace, jak jsme také psali na SportechŽivě. Jenže k fanouškům se dostala zpráva, že šlo o karambol na kole. Národní tým se za svoji chybu omluvil. Doufejme, že nyní už bude mít Doležalová příjemnější starosti. Například zprávu o tom, jak Češi v úvodním zápase porazili silné Portugalsko (zápas se hraje již 18. června).

Co říkáte na posilu fotbalového nároďáku? Napište nám do komentářů

Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Autor článku

Radek Bardouzl

Zobrazit další články