Vyhnání z ráje. Českému reprezentačnímu záložníkovi vykradli dům. Vše se stalo v den důležitého zápasu

Opora fotbalového nároďáku zažila nepříjemný zásah do soukromí. V den, kdy produktivní záložník bojoval na hřišti o důležitý výsledek, se do jeho baráku vloupali zloději.

i Zdroj fotografie: ACF Fiorentina
                   

Do Florencie přijela zápasit o postup do semifinále Konferenční ligy Viktoria Plzeň. Na straně domácích byl ale proti Antonín Barák a pomohl svému týmu k vítězství (0:0 a 2:0 po prodloužení). Český reprezentant ale po utkání důvod k oslavě příliš neměl. Zjistil, že se mu během dne do domu dostali zloději.

Barák spěchal domů

Na SportechŽivě jsme nedávno o snovém životě Baráka a jeho rodiny psali. Tenhle zážitek mu ale Itálii trochu zošklivil a na chvíli ho kvůli vyšetřování kriminalistů vyhnal z ráje. „Tonda se po zápase zastavil u nás v kabině. Řekl nám, že mu vykradli barák, takže musel rychle chvátat pryč. Snad mu to dobře dopadne,“ řekl obránce Robin Hranáč, jeho kolega z národního týmu.

Podle italských médií naštěstí maskované lupiče v exkluzivní rezidenční čtvrti, kde bydlí i Barákovi spoluhráči, vyplašili všímaví sousedé. Pachatelé stihli pouze rozbít francouzské okno, kterým pronikli do domu. Sousedi ale zloděje svou přítomností vyhnali a ti se dali vzápětí s prázdnou na útěk. Policie po nich pátrá.

S rodinou je v Itálii spokojen

Mistr ligy se Slavií a bývalý hráč Udine, Lecce nebo Verony, je ve Florencii jinak velmi spokojený. A to i kvůli rodině. S manželkou Nikolou tam vychovávají dva syny. Jeho žena je mimochodem bývalá fotbalistka Sparty a pracovala pro FAČR i komisi UEFA pro ženský a mládežnický fotbal. „Bydlíme na takovém kopci mimo město. Je to opravdu krásné místo pro život. Máme tady byt, který je součástí velké rezidence,“ prozradila Barákova Nikol v rozhovoru pro iSport.

Obavy o fenomenálního obránce. Vrátí se bývalá hvězda Sparty a reprezentace někdy do velkého fotbalu?

První bitvu o finále Konferenční ligy Barákova Fiorentina vyhrála nad Bruggami 3:2. A včera dokonala po remíze 1:1 postup. Barák strávil duel na lavičce náhradníků, ale v posledních týdnech je ve formě. Minulý víkend přispěl k ligové výhře nad Sassuolem 5:1 gólem a asistencí. Snad v tomhle tempu vydrží až do Eura, které český tým zahajuje 18. června zápasem proti Portugalsku.

Máte podobnou zkušenost jako Barák? Napište nám do komentářů

Diskuze Vstoupit do diskuze
93 lidí právě čte
Autor článku

Radek Bardouzl

Zobrazit další články