Arjen Robben se vrací zpět na trávník!

Arjen Robben. Zdroj fotografie: fcbayern.com

Legendární fotbalista se vrací z fotbalového důchodu! Podepsal novou smlouvu s klubem ve kterém všechno začalo.

Podpis nového kontraktu!

Fotbalová legenda Arjen Robben se vrací zpět na trávník. Šestatřicetiletý holandský záložník se vracé do svého mládežnického týmu.

Arjen Robben. Zdroj fotografie: goal.com

Arjen Robben povídal v emotivním videu:

,,Drazí fotbalový příznivci a fanoušci FC Groningen. Měl jsem dvanáct roků, když jsem začal působit v akademii tohoto klubu. Domácí debut v nejvyšší soutěži jsem zažil jako šestnáctiletý proti Feyenoordu. Potom jsem přestoupil do PSV.  Po nádherných 18 ročních dobrodružství přicházím domů. Zpět do Groningenu!“

Dodal, že přichází v čase krizi a po dlouhých rozhovorech s vedením se rozhodl, že klubu pomůžu nejvíc tím, že opět začnu hrát fotbal.

Historie hráče Arjen Robbena

Během kariéry si  zahrál Arjen Robben kromě holandských klubů v Chelsea, Realu Madri a Bayernu Mnichov. S německým klubem získal v roce 2013 triumf v Lize Mistrů a 8 titulů v Bundeslize. S reprezentací Holandska obsadil na šampionátě 2010 druhou a o čtyři roky později třetí příčku.

Arjen Robben. Zdroj fotografie: fcbayern.com

Konec kariéry

V roce 2019 oznámil, že končí svoji kariéru. ,,Je to nepochybně nejtěžší rozhodnutí, které jsem musel udělat v mojí kariéře. Rozhodnutí, které se rodilo srdcem hlavou.“ říkal Arjen Robben v deníku Telegraaf.