Připravte si ovesné vločky takto a uvidíte, že tuk kolem břicha rychle zmizí

                   

Říká se, že hubnutí je z 90% o jídle a pouhých 10% o cvičení. Pokud se tedy chcete zbavit tuku na vašich problematických partiích, potom v první řadě budete muset změnit svůj jídelníček. Obecně nejdůležitějším jídlem dne je snídaně, ta představuje úspěšný start do nového dne, pomáhá začít vašemu metabolismu správně. Když vaše tělo bude hned od rána pracovat tak, jak má, potom se můžete těšit na rychle spálené kilogramy. A za tímto úspěchem hledej dobře zvolenou snídani v čele s ovesnými vločkami a dalšími ingrediencemi.

Snídani připravujte večer

Důležité v tomto receptu je, aby příprava na snídani proběhla už večer předtím. Všechny suroviny tak mají možnost vydat ze sebe jenom to nejlepší, což velmi rychle pocítíte. Opravdu tuto skutečnost nepodceňujte, jinak by vaše námaha vyšla vniveč. Kromě toho nebudete muset brzy vstávat. Takhle jenom ráno vstanete a sáhne do lednice pro připravenou snídani. Chutě už budou promíchané a propojené, což znamená, že i výraznější. Tento recept bude stoprocentně účinný, pokud si jej přichystáte alespoň čtyřikrát do týdne. Změny poznáte už po prvních dnech, kdy se vaše střeva rozpohybují a metabolismus naskočí na první otočení klíčku. Lépe se vám bude trávit a opustí vás takové problémy, jako je nadýmání, bolesti břicha nebo plynatost. A jak tedy na tuto kouzelnou snídani?

Potřeby:

  • 2x polévková lžíce ovesných vloček
  • 1x polévková lžíce holandského kakaa
  • 1x polévková lžíce lněných semínek
  • 1x nízkotučný bílý jogurt
  • 5 ks sušených švestek

Postup:

  1. Jogurt smíchejte s kakaem a poté dejte tuto směs do misky.
  2. Omyté sušené švestky nakrájejte nadrobno a přidejte k jogurtu s kakaem.
  3. Přidejte zbytek surovin, tedy lněné semínko a ovesné vločky. Dobře promíchejte.
  4. Uložte do lednice a konzumujte hned ráno.
  5. Druhou možností je vložit všechny suroviny do mixéru a rozmixovat je na kaši, kterou přendáte do misky a poté do lednice. Při přílišné hustotě kaše, přidejte na zředění trochu mléka.
iSnídani můžete i rozmixovat a vypít.

Proč je tato snídaně účinná

Jak již bylo řečeno, po ránu je nejdůležitější správně nastartovat organismus. A přesně to tato kombinace surovin umí. Metabolismus se hned pustí do spalování a tím pádem do vašeho hubnutí. Snídaně obsahuje významné procento vitamínů a minerálů, díky kterým bude vaše tělo zdravé a vše bude šlapat jako hodinky. Za zmínku v tomto ohledu rozhodně stojí vláknina, kterou dodá ve velkém lněné semínko. Jeho účinek na sobě poznáte velmi brzy, jakmile zmizí všechny problémy se zažíváním. Syndrom líného střeva se stane minulostí. Důsledky pocítíte rovněž i na své pokožce, která bude bez pupínků.

Diskuze Vstoupit do diskuze
110 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články