Moderní sportovní ocenění

Sport je fenoménem dnešní doby a mimo samotného soutěžení zahrnuje i potřebu ocenit vítěze. A ty nejlepší ceny jsou k zakoupení právě u nás v e-shopu Poháry Bauer, který nabízí velké množství zajímavých pohárů, medailí nebo plaket. Tou nejzajímavější novinkou jsou poháry a trofeje řady Acrylic line, která vyniká unikátním zpracování, které je doceňované v ČR i ve světě. Pojďme se blíže podívat na naši nabídku.

Specialista na poháry a trofeje

Poháry Bauer s.r.o. jsou jedním z největších odborníků v oblasti prodeje sportovních ocenění. Široký sortiment je na e-shopu, který byl vyhlášen dokonce nejlepším „shopem“ roku 2016, neustále obměňován a doplňován. Poháry řady Ekonomy, Standard nebo Luxus patří ke špičce a pro sportovce jsou motivujícím faktorem pro dosažení vrcholu, tedy mety nejvyšší. Vedle pohárů nabízíme i plakety, figurky nebo talíře, které jsou vhodné nejen pro sportovce, ale také pro společenské účely, jubilea nebo reklamní účely. A navíc tu máme zářivou novinku trofeje a poháry řady Acrylic line.

Úprava trofejí a jejich výroba

Veškeré trofeje zaměstnanci profesionálně upravují dle přání zákazníka. Na rozdíl od konkurence je možné získat unikátní trofej už od několika kusů, potisk dokonce od jednoho. Společnost provádí laserové gravírování do skla, plastu i dřeva nebo klasický potisk ocenění a navíc umožňují zákazníkům zvolit si vlastní a zcela originální nápis, který dle přání kupujícího doladí. Veškeré úpravy provádí s vyšším cílem, aby naše trofeje byly pro sportovce připomenutím a vzpomínkou na dosažený úspěch. Poháry, medaile a trofeje od Bauera jsou v tomto naprostou jedničkou.

Řada Acrylic line

Řada Acrylic line je novinkou, která nabízí originální a úchvatný vzhled trofejí a medailí. Zcela zásadní je kombinace akrylátového materiálu se sklem a také možnost ocenění vyrábět v různobarevných variacích, odstínech a velikostech. I u této řady jsme schopni využít klasický potisk nebo vlastní grafiku. A to co bylo dříve nemyslitelné? Právě akrylát v kombinaci se sklem nám dává možnost namodelovat jakýkoli tvar, což je pro kupující možností popustit vlastní fantazii.