Pár doušků nápoje denně proti celulitidě, špekům na břiše i oteklým víčkům

Zhubnout o několik kilogramu během tří týdnů můžete i bez držení drastické diety. Diety jsou skvělé pro spálení tuků, ale ne vždy můžeme u lidí s větším bříškem nebo širšími stehny mluvit o problému s přebytečným tukem. Důvodem je zadržování vody v organismu.

Přebytečnou vodu z těla odvede čaj na hubnutí

Zdravá výživa znamená odstranit tučné, smažené a příliš slané jídlo. Příliš mnoho soli ve stravě způsobuje hromadění sodíku a toto velké množství soli se začíná hromadit v tkáních. To způsobuje otoky, celulitidu a množství vody v těle se nerovnoměrně zvyšuje. Srdce a další orgány jsou zatížené.

Tento druh obezity rozhodně není neobvyklý a bojovat se s ní dá poměrně snadno. Stačí používat přírodní diuretika, které uvolní zásoby nahromaděné vody. Odstraní přebytečnou vodu z těla, zmírní otoky a zrychlí metabolismus. V těle může mít člověk až 4 litry vody navíc. Přinášíme starý ověřený recept, kterým tělo vody zbavíte již za týden.

Pro tento účel je ideální bobkový list. Čaj z bobkového listu odvede vodu z těla velmi rychle. Nadbytek sodíku v těle má mnoho negativních účinků v lidském těle. Kromě zátěže cév a srdce můžete vidět nárůst hmotnosti, otoky a nevzhlednou celulitidu. Kvůli narušení rovnováhy vody v těle je tuková vrstva nerovnoměrně rozložená a vy působíte navenek, jakože jste při těle.

Voda na hubnutí

Suroviny:

800 ml vody

  • 1 skořicová tyčinka
  • 3 polévkové lžíce zelený čaj
  • 1-2 bobkový list

Postup:

Vodu přiveďte k varu, přidejte do ní všechny přísady. Zakryjte a po dobu 15 minut nechejte směs louhovat. Hotový čaj sceďte a pijte 3x denně. Ráno na lačno, po snídani a před spaním. Pijte po dobu jednoho týdne. Mezi jednotlivými kůrami mějte 1-2 týdny přestávku.