Zázračné cvičení nohou s PET lahví pomůže odstranit tuk v horní oblasti během pár dní

Zdroj fotografie: Freepik.com

Pokud máte časově náročnou práci, malé děti, které vyžadují neustálou péči nebo z jiných důvodů nemáte čas na trénink, máme pro vás typ na to, jak cvičit kdykoliv a kdekoliv.

Chybí-li vám pohyb nebo jestli máte pocit, že vás vaše síla pomalu opouští, protože nemáte dostatek času na náročné a zdlouhavé rutiny, měli bychom vás upozornit, že existuje i řada způsobů, jak si udržet postavu bez návštěvy fitness centra. Tyto metody zahrnují použití vlastního těla nebo některého z předmětů, kterými jsme obklopeni stále a není tedy nijak náročné je sehnat, abyste je zapojili do svého tréninku.

Zdroj fotografie: unsplash.com

Lahev pro silnější nohy

V tomto případě budete potřebovat plastovou láhev na vodu, kterou si naplníte vodou podle vaší potřeby, vašich schopností a síly. Celé to spočívá v tom, že si objekt strčíte mezi stehna a snažíte se ji udržet na místě co nejdéle vám vaše svaly dovolí. Postupně střídejte výšku, ve které se předmět nachází, což můžete zkusit udělat i v sevření pomocí vašich stehenních svalů, střídat můžete také průměr lahve.

Zdroj fotografie: Freepik.com

Vždy dbejte na to, aby se vaše kolena nedotýkala, protože by to mohlo mít spíše negativní dopad než pozitivní, kdyby vás poté začali bolet nohy. Zároveň zkuste nepřenášet váhu dopředu a držet své tělo zpříma, aby nedocházelo k poranění zad nebo jiných kloubů. Samozřejmě můžete tento cvik různě pozměňovat, a to buď záměnou lahve nebo tím, že budete provádět s lahví pohyby dopředu a zpět.

Další cviky bez pomůcek

Předchozí příklad je pouze jedním z mnoha způsobů, a měl demonstrovat, že existují metody, jak si udržet kondičku bez návštěvy fitness centra nebo utrácení za činky a posilovací stroje. Pokud potřebujete k provedení cviků nějakou zátěž, je láhev jednou z alternativ, která má nespornou výhodu v tom, že ji můžete provádět prakticky kdykoliv a kdekoliv, například v obchodě, když čekáte na zaplacení.

Zdroj fotografie: unsplash.com

Lahev lze využít také jako činku na procvičení horní poloviny těla, když ji třeba zkusíte zvedat s nataženou rukou do vodorovné polohy a budete tak posilovat svá ramena. Jako závaží lze použít téměř vše a prakticky jakýmkoliv způsobem, abyste tak procvičili celé své tělo a neztráceli na síle, namísto toho, abyste si ve svém nabytém rozvrhu hledali čas na návštěvu fitka.