Unikla lechtivá videa manželky bývalého trenéra Růžičky

Na internet se dostalo několik velmi pikantních fotek, včetně jednoho peperného videa manželky bývalého hokejového trenéra. Někdo se jí prý naboural do mobilu.

                   

Velký rozruch nedávno vyvolala mladá manželka bývalého hokejového trenéra Vladimíra Růžičky. Na internet se totiž dostaly velmi pikantní porno snímky včetně několika doslova lechtivých videí, které mělo být určeno právě Růžičkovi. Podle všeho to vypadá tak, že dosud neznámý pachatel se této mladé ženě naboural do jejího Google účtu a nyní bez studu rozesílá po internetu její nahé fotky a také velmi odvážná lechtivá videa, které měl původně vidět pouze pan manžel.

Pravost videí Růžičková nepopírá

O tom, že pachatel je jednoznačně zlomyslný a zákeřný člověk mluví hlavně to, kam konkrétně se dané záběry dostaly. Ten je totiž velmi šikovně rozesílá mezi extraligové hokejisty včetně těch, které trénoval samotný Růžička. Jde o jakousi pomstu, nebo je motivem tohoto činu prachbídná závist? To je zatím nejasné. Na pravost videí se novináři okamžitě zaměřili a dotazovali také poškozenou paní Růžičkovou. Ta tvrdí, že na existenci takových snímků není nic špatného, zároveň ale dodává, že nenormální je jejich nechutné šíření.

Mladá Marie Růžičková nejdříve podezřívala svoji kamarádku, poté si však tímto tvrzením není jistá. „Myslím si, že určité věci jsou od mé bývalé rádoby kamarádky. Když jsem pak viděla zbytek, spíše mi přijde, že mi někdo hacknul telefon přes Google účet. Vše jsem smazala a musela jsem změnit hesla. Takže nevím, kdo to byl, ale nepřijde mi to už normální, sdělila Růžičková.

Videa nejsou ničím nenormálním, ani neobvyklým

Mladá Marie má už na první pohled krásnou postavu, kterou dělá svému staršímu muži dozajista radost. Podle ní taková videa nejsou ničím pohoršujícím. Pohoršující je, že je někdo takto přeposílá. „Jsme ženské, všechny se fotíme, točíme videa. Spoustu z nich má i můj manžel. Je to normální! Nenormální je, že to někdo vytahuje a posílá dál,“ tvrdí uraženě mladá manželka hokejového trenéra. Podle jeho slov se jedná pouze o velmi ubohou prasárnu a viník se má nepochybně na co těšit.

Diskuze Vstoupit do diskuze
101 lidí právě čte
Autor článku

Lenka Šimánková

Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Videotest BMW M8 Coupe Competition: Přepychová sportovní bestie, která má zásadní vadu
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
ASN4G jako atomová pěst Paříže: stealth hypersonická střela má uletět až 1 000 km rychlostí až Mach 8, je evropským průkopníkem
Události247.cz
Události247.cz
Putin dělá z Běloruska evropskou Severní Koreu, myslí si experti
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Archeologové objevili nový tunel, který má být údajně vstupem do podsvětí