Zápasník Conor McGregor opět vystrkuje drápky

Conor McGregor se na sociálních sítích opřel do Chabiba Nurmagomedova, jehož čeká ostře sledovaný zápas s Justinem Gaethjem o titul šampiona lehké váhy. Napsal, že je ostudou pro všechny pravé bojovníky a nemá odvahu na to, aby se s ním znovu utkal v kleci. Co se Gaethja týče, toho poměrně nevybíravým způsobem vyzval na souboj.

Zdroj fotografie: cbssports.com

Před zápasem s Donaldem Cerronem jej fanoušci skoro nepoznávali. Conor McGregor působil jako krotký beránek, který na adresu svého soupeře pěje jen samou chválu a nemá zapotřebí se uchýlit k urážkám, jak měl dříve ve zvyku. Měsícem se s měsícem sešel a irský zápasník už se z hlediska veřejného vystupování zřejmě navrátil do starých kolejí. Na sociálních sítích se opřel do Chabiba Nurmagomedova, jehož čeká ostře sledovaný zápas s Justinem Gaethjem o titul šampiona lehké váhy. Napsal, že je ostudou pro všechny pravé bojovníky a nemá odvahu na to, aby se s ním znovu utkal v kleci. Co se Gaethja týče, toho poměrně nevybíravým způsobem vyzval na souboj. Vyslyší Američan jeho volání, nebo nechá provokace bez odezvy?

McGregor chce bojovat o titul za každou cenu

Jednatřicetiletý Conor McGregor si znovu hlasitě řekl o pozornost. Tentokrát za to však nemůže žádné vystoupení v kleci, nýbrž série příspěvků na sociální síti Twitter. Jak jistě víte, svět bojových sportů v současné chvíli vyhlíží zápas mezi Chabibem Nurmagomedovem a Justinem Gaethjem, jenž rozhodne o držiteli titulu v lehké váze. Do této matematiky by však McGregor rád promluvil a proto vyzval druhého zmíněného borce, aby se raději utkal s ním. Nevadí mu ani nutná absence diváků kvůli pandemii nového typu koronaviru:

„Fanoušci jsou hlavním motorem zápasníků a bez nich nejsou bojové sporty to pravé. Bude mi ale potěšením předvést sílu svých úderů v prázdné hale bez rušivých elementů. Justine, nechceš se raději utkat s opravdovou hrozbou? Chlap, který ti objímá nohy, není nebezpečný. Seřežu tě a z tvých zubů si udělám za*raný náhrdelník. Jsi mrtvý, hodnotit mé otcovské schopnosti jsi vážně neměl.“

Poslední věta z Conorova příspěvku je přímou reakcí na Gaethjova slova z konce minulého roku. Zápasník tehdy pronesl, že je Ir špatný člověk, otec i manžel. Nějaká odezva se proto dala očekávat, ačkoli navzdory předpokladům přišla s poměrně značným odstupem.

Chabib Nurmagomedov je prý srab a ostuda

Zdroj fotografie: essentiallysports.com

Rodák z Dublinu se na Twitteru opravdu rozvášnil. V dalším ze svých vulgárních příspěvků, které mají za cíl vzbudit pozornost, se již po několikáté tvrdě opřel do Chabiba Nurmagomedova. Označil jej za zbabělce a ostudu bojových sportů, protože se odvetě s ním vyhýbá za každou cenu. Dále se vrátil k incidentu z roku 2018, kdy zaútočil na autobus a vyzýval Nurmagomedova, aby vylezl a utkal se s ním mimo klec. To ovšem ruský zápasník odmítl a McGregor to považuje za další důkaz zbabělosti.