UFC 254: Justin Gaethje očekává, že Khabiba porazí! Co řekl Justin, neuvěřitelné

                   

UFC 254 bude jeden z největších turnajů UFC historie. V hlavním zápase se proti sobě postaví Justin Geathje a Khabib Nurmagomedov. Zápas proběhne již v neděli 25. října na Fight Island.

Justin Geathje očekává výhru!

„Vím, že se jdu podívat na jeho krev. Chci, aby viděl jeho krev a chci vidět jeho reakci. Nemyslím si, že je takový blázen jako já, o to jde,“ řekl Gaethje v rozhovoru pro ESPN. „Myslím si, že je blázen a miluje konkurenci, ale nemyslím si, že je takový blázen jako já a určitě už mnohokrát neviděl svou krev. Jeho styl boje není něco, v čem byste hledali krev nebo něco podobného. Nikdy to není ani – vsadím se, že ho to ani nenapadne, jestli uvidí vlastní krev, nebo ne. To pro něj nikdy nehrálo roli,“ dodal.

tony vs justin
iZdroj fotografie: ufc.com

„Nemyslím si, že je takový blázen jako já, a nejsem si jistý, co to bude, ale jsem si docela jistý, že bude trochu vyšilovat.“

Zápas, který má příběh.

Vše začalo již před pár měsíci na turnaji UFC 249. Na tomto turnaji se měl Khabib Nurmagomedov utkat proti Tonymu Fergusonovi. Bohužel svět touto dobu procházel náročnou zkouškou v podobě koronaviru. Khabib Nurmagomedov v rámci tréninku odletěl z Ameriky do Ruska, které následně vyhlásilo karanténu a Khabib se zpět do Ameriky nedostal.

iZdroj fotografie: espn.com

Jako náhradník nastoupil Justin Geathje, který dokázal vyhrát a stal se prozatimním šampiónem UFC, což mladého Američana posunulo k zápasu o pravý titul UFC.

Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články