UFC 251: Nejsledovanější turnaj historie? Dana White turnaj srovnává s turnajem Khabib vs Mcgregor

Dana White UFC 251
                   

UFC prezident Dana White se na tiskové konferenci rozmluvil o číslech dnešního turnaje UFC 251. Jedná se o turnaj v Abu Dhabi. Hlavním zápasem večera bude Jorge Masvidal proti Kumaru Usmanovi. 

UFC 251
iZdroj fotografie: ufc.com

Bude to show, říka Dana Whita!

UFC 251 bude velká skow, proto není divu, že všichni očekávali vyjádření Dany Whata ohledně sledovanosti. K tomuto měl UFC prezident na mysli toto:

 „Je o to větší zájem, než o Conora. Jediné, s čím se to dá srovávat, je zápas Conor vs Khabib. Dám vám jednu zajímavou statistiku. Náš obchod prodal již teď více merche, než jsme prodali za celý rok 2019. Už jsme rok 2019 předehnali. Podobné věci se vidí jen málokdy.“

„Nemůžu se dočkat, až bude turnaj UFC 251 za námi. Dobře víte, jak je MMA a vše kolem něj složité a náročné. Teď se k tomu ještě přidal koronavirus, karantéty atd… Kdyby tady byl někdo pozitivní, tak tu bude peklo. Už se tedy velice těším, až bude tahle akce za námi.“

zdroj překladu citace mmashorties.cz

Kumaru vs Masvidal ufc 251
iZdroj fotografie: espn.com

Na co se můžeme těšit?

Již tento víkend se dočkáme velice očekávaného turnaje UFC 251. Sobotní karta je neskutečně nabitá! 3 titulové bitvy a premiéra Jiřího Procházky. Hlavní zápas bude Kumaru Usman vs Jorge Masvidal.

iZdroj fotografie: 123ru.net

Jak sledovat zápas?

Zápasu se dočkáme již tento víkend (11. 7. 2020). Hlavní karta turnaje startuje ve 4 hodiny ráno (neděle). Hlavní zápas Kumaru Usman vs Jorge Masvidal proběhne okolo 6 a 7 ráno. Vysílání můžete sledovat na Nova sport nebo pomocí PPV (pay per view). Dále také na stanici ESPN a ESPN+.

Diskuze Vstoupit do diskuze
57 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články