Rozlučkový zápas pro Khabiba Nurmagomedova bude zápas s GSP! Stane se zápas realitou?

GSP vs Khabib
                   

Khabib Nurmagomedov má již naplánovanou bitvu proti Justinovi Geathjemu. Neporažený šampión si dělá vyhlídky na poslední zápas kariéry, který by měl nastat po výhře nad Justinem proti GSP!

Dana White dal zápasu zelenou!

Byl by to pro něj poslední zápas kariéry. Khabib se vždy k celé UFC a sportu celkově  choval velice slušně. Mám Khabiba velice rád, takže mu rád splním jeho přání, ať už si řekne o kohokoliv. Říká dana White

Conor Mcgregor jako další možnost, říká Dana.

Poslouchejte, konec koncům, zápas s Conorem Mcgreogrem. Conor ten zápas chce od prvního dne, kdy prohrál. Je to zápas, který chceme udělat, nevím jak, uvidíme, jak to vše dopadne. Ale zápas s Geathjem je současná priorita. Dodal Dana White.

Khabib vs Conor
iZdroj fotografie: ufc.com

Vše ale postupně, uvedl Dana White.

Nevím jak to bude. Je jasné, že Justin s ním teďka bude zápasit. Je to hotová věc, jeho další zápas bude s Justinem. Nevím, kdo bude jeho poslední zápas, ale ten zápas by mohl být pro něj třicátá výhra. Zatím nevím. Zakončil Dana White.

khabib nurmagomedov vs justin gaethje
iZdroj fotografie: facebook.com/ufc

Georges St-Pierre a jeho výzva.

„Zápas s Khabibem mě hodně zajímal. Jako bojovník totiž nepřemýšlím tak, jako to mají běžní lidé. Jako bojovník totiž vyhledávám ty soupeře, kteří se zdají být neporazitelní, kteří jsou perfektní a zatápí všem okolo. Khabib právě podobnou auru neporazitelnosti měl a stále má. Rád bych tedy byl prvním bojovníkem, který ho kdy porazil, protože doposud se tomu nikdo ani nepřiblížil. Nešlo by tedy o peníze. Samozřejmě bych si tím vydělal, ale primárně by mi o výplatu nešlo. Byla by to totiž otázka slávy a zadostiučinění. Zároveň by to vylepšilo můj odkaz,“

zdroj překladu mmashorties.cz

Diskuze Vstoupit do diskuze
98 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články