Nate Diaz se ostře opřel do Conora Mcgregora!

Zdroj fotografie: ufc.com

UFC hvězda Nate Diaz zareagoval na Danu Whita a Conora Mcgregora. Reaguje na včerejší oznámení, že Conor Mcgregor nebude zápasit v roce 2020!

Conor Mcgregor oznámil odchod do důchodu.

Conor Mcgregor oznámil svůj odchod do důchodu již před dvěma měsíci. Je tu ale řada důvodů, proč tomuto odchodu nikdo nevěří. Další důvody přicházejí každý den. Posledně přijal výzvu od Mannyho Pacquiaoa nebo Khamzata Chimaeva.

Zdroj fotografie: espn.com

Co řekl Dana White?

„Pro letošní rok je hotovo, je v důchodu. Nemá naplánovaný žádný zápas v roce 2020, ani mít nebude. Conor Mcgregor nebude zápasit v roce 2020. Neříkám, že ho neuvidíme v roce 2021, ale ještě jednou Vám říkám, že s ním nemáme žádné plány ani pro rok 2021. Můžu Vám garantovat, že letos zápasit nebude. Conor Mcgregor je v důchodu.“

Nate Diaz reagoval!

„Lol, sedni si až do roku 2021 na prdel, řekl Nate Diaz, který již proti Conorovi Mcgregorovi stál v kleci jíž dvakrát. Mají společně vyrovnané scóre, kdy Nate Diaz porazil Conora Mcgregora pomocí RNC (škrcení). Následovala půl roční pauza a oba borci se potkali do druhé. Tentokrát byl Conor Mcgregor lépe připraven a Nata Diaze porazil po pěti kolech na body.

Zdroj fotografie: espn.com

Nate Diaz je aktivní.

Nate Diaz se vrátil na půdu UFC již před rokem, kdy zápasil proti Pettisovi. Po tří kolové bitvě dokázal vyhrát na rozhodnutí rozhodčích. Následovala jeho bitva se současnou hvězdou UFC Jorgem Masvidalem. Bohužel v tomto sledovaném zápase o titul BMF Nate diaz prohrál a Jorge se stal vítězem BMF titulu.