Makhmud Muradov a jeho příprava na další zápas v UFC + názor na soupeře.

                   

Česko-uzbecký bojovník Makhmud Muradov má naplánován další zápas v UFC (Ultimate Fighting Championship) zápasit bude se zkušeným zemařem Krzystofem Jotkem.

Jotko je nebezpečný zápasník!

Krzysztof Jotko je zkušený UFC bojovník. Současně má skóre 22 výher a 4 prohry. Z posledních třech zápasů všechny vyhrál. Krzysztof Jotko je také držitelem hnědého pásu v Brazilském Jiu Jitsu (BJJ), což bude dělat vrásky našemu zápasníkovy.

iZdroj fotografie: instagram.com/makhmud_muradov/

Co řekl Makhmud Muradov o soupeři?

nedávno byl v TOP 15, teď je šestnáctý, sedmnáctý. Až ho porazím, tak budu určitě mezi první patnáctkou.

Každý jsme jiný, on vyhrává většinou na body. Nemůžu ho srovnávat se Smithem, ale myslím si, že Ital byl o něco více nebezpečný než Polák, ale nechci ho samozřejmě podceňovat. On má fýzu, docela dost vydrží, umí wrestlit, řekl bych, že je něco jako Ital.

On nemá rád tlak. Má divný postoj, ale mně to bude sedět. Pravačka nebo nějaký hák tam projde. Nebo high kick, který už dlouho připravuju, makám na něm. Ve sparingách s leváky mi to vychází. Další věci si pro něho ještě připravíme. Bude to dobrý, těším se na zápas.
Uvedl Makhmud Muradov v rozhovoru pro sport.cz
iZdroj fotografie: espn.com

Kdy bude zápas?

Zápasit je naplánován na 17. října tohoto roku. Dle inoframací bude zápas Makhmud Muradov vs Krzysztof Jotko na hlavní kartě turnaje. Více informací zatím žádná strana nepublikovala. Muradov má současně dva zápasy v UFC. Oba zápasy dokázal vyhrát, v posledním zápase dokonce dokázal soupeře knockoutovat a získat tím výkon večera a 50 000 dolarů, což je v přepočtu více než 1 000 000 Kč.
Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
AutoŽivě.cz
Zpropadené koloběžky dostanou na českých silnicích vyhrazené koridory. Co to znamená pro řidiče aut
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
„Největším soupeřem je pro stíhačku F-16 ruský Su-57, dokáže ji zaměřit, aniž by o tom věděla,“ srovnal letouny vysloužilý indický pilot
Události247.cz
Události247.cz
Česká pošta ruší pobočky a propouští. Zároveň ale hledá nové zaměstnance
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů