Makhmud Muradov a jeho další zápas v UFC. Bojovat bude s veteránem.

                   

Miláček českých fanoušků Makhmud Muradov má potvrzený další zápas v UFC. Zápasit bude 17. října proti polákovi Krzysztofovi Jotkovi. Co řekl o zápase bojovník?

Makhmud Muradov a jeho vzkaz fanouškům.

„Jdeme společně pro další  vítězství,“ napsal Uzbek s českým srdcem a všem svým fanouškům poděkoval za podporu.

iZdroj fotografie: ufc.com

Krzysztof Jotko a jeho kariéra.

Krzysztof Jotko začínal v Polských organizacích. Jeho profesionální start byl proti Robertu Balickovi na turnaji PF- Pro Fight 5 v roce 2010. Jeho kariéra pokračovala do organizace ZSSC, kde vyhrál tři zápasy. Následovalo období, kdy se Krzysztof Jotko nedokázal usadit, ale stále vyhrával. Vyhrál dalších osm zápasů v řadě, což ho s bilancí 13-0 vyhodilo do UFC. Jeho premiéra v UFC byla v roce 2013 proti Brunovi Santosovi, kterého dokázal porazil na rozhodnutí rozhodčích.

Dlouhá UFC kariéra.

Druhý zápas, který Krzysztof Jotko v UFC měl byl kritický. V tomto zápase si připsal první porážku kariéry a z perfektní bilance 14-0 se stalo 14-1. Krzysztof Jotko se, ale rychle vrátil a dokázal vyhrát celou řadu zápasů. Polák byl po první porážce doslova motivovaný a dalších pět zápasů vyhrál a dostal se mezi elitu UFC.

iZdroj fotografie: ufc.com

Období temna.

S neskutečně nastartovanou kariérou a bilancí 19-1 se Krzysztof Jotko pustil do bojů s UFC elitou. Bohužel toto období pro něj bylo fatální a prohrál 3 zápasy v řadě, což poláka posunulo kariérně zpět.

Krzysztof Jotko je zpět.

Po sérii třech proher se Krzysztof Jotko vrátil a vyhrál další tři zápasy. Všechny díky rozhodnutí rozhodčích. Současně je Krzysztof na vítězné vlně, podaří se mu porazit našeho miláčka Muradova?

Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Zobrazit další články
AutoŽivě.cz
Je Volkswagen Golf Variant ideální rodinné auto?
ArmádníZpravodaj.cz
Ruská ponorka zaútočila na výcvikové středisko ve Lvově: Nečekaný útok Černomořské flotily podtrhává nedostatek pozemní munice
Události247.cz
Na vysoké ceny pohonných hmot si Češi musí zvyknout. Státu už došly možnosti na snížení cen benzínu a nafty
VědaŽivě.cz
Podivné způsoby, jak naši předkové určovali těhotenství: Ženské oči, pivo a cibule v hlavní roli