Makhmud Muradov a jeho další zápas v UFC. Bojovat bude s veteránem.

Zdroj fotografie: instagram.com/makhmud_muradov/

Miláček českých fanoušků Makhmud Muradov má potvrzený další zápas v UFC. Zápasit bude 17. října proti polákovi Krzysztofovi Jotkovi. Co řekl o zápase bojovník?

Makhmud Muradov a jeho vzkaz fanouškům.

„Jdeme společně pro další  vítězství,“ napsal Uzbek s českým srdcem a všem svým fanouškům poděkoval za podporu.

Zdroj fotografie: ufc.com

Krzysztof Jotko a jeho kariéra.

Krzysztof Jotko začínal v Polských organizacích. Jeho profesionální start byl proti Robertu Balickovi na turnaji PF- Pro Fight 5 v roce 2010. Jeho kariéra pokračovala do organizace ZSSC, kde vyhrál tři zápasy. Následovalo období, kdy se Krzysztof Jotko nedokázal usadit, ale stále vyhrával. Vyhrál dalších osm zápasů v řadě, což ho s bilancí 13-0 vyhodilo do UFC. Jeho premiéra v UFC byla v roce 2013 proti Brunovi Santosovi, kterého dokázal porazil na rozhodnutí rozhodčích.

Dlouhá UFC kariéra.

Druhý zápas, který Krzysztof Jotko v UFC měl byl kritický. V tomto zápase si připsal první porážku kariéry a z perfektní bilance 14-0 se stalo 14-1. Krzysztof Jotko se, ale rychle vrátil a dokázal vyhrát celou řadu zápasů. Polák byl po první porážce doslova motivovaný a dalších pět zápasů vyhrál a dostal se mezi elitu UFC.

Zdroj fotografie: ufc.com

Období temna.

S neskutečně nastartovanou kariérou a bilancí 19-1 se Krzysztof Jotko pustil do bojů s UFC elitou. Bohužel toto období pro něj bylo fatální a prohrál 3 zápasy v řadě, což poláka posunulo kariérně zpět.

Krzysztof Jotko je zpět.

Po sérii třech proher se Krzysztof Jotko vrátil a vyhrál další tři zápasy. Všechny díky rozhodnutí rozhodčích. Současně je Krzysztof na vítězné vlně, podaří se mu porazit našeho miláčka Muradova?