Kamaru Usman chce zápasit s GSP! Bude bitva wrestlerů?

usman vs masvidal
                   

Poté co Kamaru Usman jasně dominoval nad zápasníkem Jorgem Masvidalem na turnaji UFC 251, hned se objevila otázka, kdo bude dalším soupeřem. Bude to právě GSP?

Kumaru vs Masvidal ufc 251
iZdroj fotografie: espn.com

Jaký je cíl Kamaru Usmana?

Kumaru „Nigerian Nightmare“ Usman má jasný cíl. Chce si připsat nejvíc obhajob titulu v historii UFC. Současný rekord drží Georges St-Pierre. Proti komu tedy líp zápasit, než-li proti legendě samotné?

GSP
izdroj fotografie: espn.com

Co řekl Kamaru Usman?

Už mi to bylo řečeno předem, že jsme s Gorgem St-Pirerrem vyrovnaní v době držení pásu. Řekl Usman na tiskovce pro ESPN+. Šílená statistika je, že nám oboum trvalo 1875 dní, abychom se dostali do této situace. George je jeden z těch lidí, kteří jsou považováni za nejlepší všech dob. I přesto, že je mimo mma, zápas je reálný.

Velice rád bych otestoval své schopnosti proti jemu! Je to zvíře! Pokud ne, tak musím pokračovat v obhajobách. Budu obhajovat až do té doby, kdy budu chtít jít do důchodu. Vím, že jsem nejlepší, nikdo na mě nemá.

To je zápas, který bych chtěl a chci. Dodal na Kamaru Usman. Chci zápasit s Georgem, protože chci ukázat svoje schopnosti proti nejlepším. Byl by to obří zápas, který by trhal rekordy. Vím, že hodně lidí by chtělo takový zápas vidět. A já vím, že bych vyhrál.

Usman win
iZdroj fotografie: ufc.com

Kdy bude Karamu zápasit znovu?

Ani Kumaru Usman, ani UFC neoznámili další zápas pro Kamaru Usmana. Je pravděpodobné, že si dá zápasník tří měsíční pauzu a následně bude vyhlížet další soupeře. určitě se všichni na návrat těšíme.

Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články