Konec kvůli ošklivému zranění. Conor McGregor si připsal další prohru, ukončí kariéru?

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Měl to být návrat, na který budou fanoušci irského zápasníka dlouho vzpomínat. Odveta souboje proti Dustinu Poirierovi však nedopadla pro Conora McGregora zdaleka podle představ a ve vzduchu visí i konec kariéry.

Čtyři zápasy, tři porážky. Irský bojovník Conor McGregor prožívá nejhorší období své zápasnické kariéry, odvetu proti americkému zápasníkovi Dustinu Poirierovi navíc zastavilo ošklivé zranění. McGregor si totiž jen pár sekund před koncem prvního kola zlomil či vyvrtnul kotník a připsal si tak šestou porážku v kariéře.

Tohle není konec,“ křičel Ir poté, co na nosítkách opouštěl halu. Je však otazníkem jak dlouho a zda se skutečně dvaatřicetiletý rodák z dublinské čtvrti Crumlin vrátí do oktagonu vrátí. Již před utkáním se spekulovalo, zda McGregor v případě prohry neukončí kariéru. Podle kritiků ze strany médií i bývalých zápasníků již ztratil svůj oheň.

iZdroj fotografie: Depositphotos
Zdroj fotografie: Depositphotos

Podle Poiriera, který si připsal osmadvacáté vítězství, je McGregorova prohra karmou za předchozí vyjádření na jeho adresu.

„Na začátku zápasu, když jsem na něj ukazoval, tak jsem ubránil jeden kop, při kterém mu ta noha určitě musela křupnout,“ prohlásil bezprostředně po utkání americký zápasník. „McGregor říkal, že mě zabije, že prý budu muset opustit oktagon v rakvi a podobně, to se nedělá. To je ten typ trashtalku, který nejde vrátit zpět,“ pokračoval bojovník s přezdívkou The Diamond.

Přesto doufám, že se ve zdraví dostane domů ke svojí rodině. Každý, kdo teď na mě bučí mi může políbit, karma není svině, ale jen nastavuje zrcadlo. To se občas stává, jsem vítěz,“ dodal a posléze parodoval McGregorovu proslulou chůzi. Poiriera nyní čeká souboj o titul s úřadujícím šampiónem v lehké váze Charlesem Oliveirou, o kterém již dříve mluvil šéf organizace UFC Dana White.

iKhabib Nurmagomedov. Zdroj fotografie: Reuters

Dobro vždy vítězí nad zlem. Jsem za Dustina velmi rád a doufám, že na konci roku získá vítězný pás,“ komentoval celou situaci bývalý zápasník Khabib Nurmagomedov, který jak McGregora, tak Poiriera dříve porazil. „Šílené kolo. Jsem zvědavý, jestli bude Conor ještě někdy zápasit. Je to hrozné, drž se, šampione,“ prohlásil naopak bývalý šampion polotěžké váhy Jon Jones.

zdroj: givemesport.com, mmafighting.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
57 lidí právě čte
Autor článku

Tobiáš Cimrman

Zobrazit další články