Khabib bude zápasit, až se na to bude cítit. Na stole je zápas Justin Gaethje vs Conor Mcgregor!

Khabib po úmrtí otce
                   

UFC nebude tlačit na šampióna Khabiba. Zápasit bude, až bude chtít, říká Dana White. Jaké jsou podmínky odvety s Conorem? Odmítl Justin Gaethje Conora Mcgregora?

Khabib vs Conor
iZdroj fotografie: espn.com

Dočkáme se Khabiba v září?

Poté, co se Khabib nemohl dostavit na titulový zápas proti Tonymu Fergusonovi, UFC předělalo celé plány lehké váhy. Poté co náhradník Justin Gaethje porazil Fergusena, byl jejich duel naplánován na září 2020.

Velké ale!

Bohužel před pár týdny internetem proletěla zpráva o smrti hlavního trenéra a především otce Khabiba. Díky této události, Khabib pravděpodobně nebude zápasit v září. Dobrá zpráva je, že nešel do důchodu, což potvrdil i jeho manažer.

Khabib bude zápasit
iZdroj fotografie: twitter.com/aliabdelaziz00

Jak to tedy bude, co říká Khabib?

Dle slov manažera Khabiba a blízkého kamaráda Alio Abdelazize, bude Khabib zápasit.

„Khabib má nastavené cíle. Uvidíme ho zpět v boji do konce roku, řešíme to s nyní s Danou, takže si jsem jistý, že Dana White brzy nabídne nějaké datum. „

„Khabib mi řekl, ať řeknu Justinovi, ať zápasí s Conorem. Justin řekl ne. Khabib mi totiž navrhl, že by se Justin mohl v mezidobí utkat s Conorem. Justin však nechce. My určujeme, jak se bude situace vyvíjet. Conor je v současnosti jen náhradník. Klidně může zkusit udělat váhu a vydělat si tak nějaké peníze, ale pravdou je, že nyní máme 2 šampiony. Conor není třetí, čtvrtý ani pátý. Může jít bojovat s Diazem nebo Masvidalem. My však o zápas s ním nemáme zájem. Nejdřív totiž potřebuje získat výhry nad nějakými kvalitními soupeři. Pokud se chce utkat s Khabibem, tak musí prvně porazit Islama Makhaceva. Až pak by mohl jít s Khabibem,“

překlad od: mmashorties.cz

Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články