Kdo bude dalším soupeřem Jiřího Procházky

Zdroj fotografie: Reuters.com, fotograf: USA TODAY SPORTS

Jiří Procházka se aktuálně nachází na pátém místě světového žebříčku. Nemá ale soupeře s kým by bojoval, všichni jsou obsazení. Jiří Procházka také reagoval na další možné soupeře.

ALEKSANDAR RAKIC jako možný soupeř.

Aleksandar Rakic má za sebou velikou výhru proti Smithovi. Rakic v tomto zápase doslova dominoval. Bohužel pro Smitha to byla druhá prohra v řadě. Anthony má za sebou doslova hroznou prohru proti Taxeirovi. V tomto zápase Anthony přišel dokonce i o zub.

Rakič vs Procházka.

“Skvělá Praho, slyšel jsem, že se mnou chce bojovat chlapík z České republiky. Já se však neohlížím za sebe. Má pozornost směřuje k titulu. V budoucnu se možná proti mě bude moct otestovat. Dobrou noc,”  řekl Aleksandar Rakic.

Ilustrační foto, zdroj: pixabay.com

“Malý vzkaz pro kolegu z mé váhové divize, nic extra důležitého. Teď je důležité být ready a vzít zápas, který před nás vyskočí. Ok Rakici, chceš titulový zápas? Tak si ho vezmi. Já si pro ten titul stejně tak či tak dojdu, reagoval Jiří Procházka.

Zápas v roce 2020 je nejistý.

“Zápas do konce roku je nejistý. Jiří však do konce roku zápasit chce, takže jsme si řekli, že to zkrátka riskneme a vezmeme to. Věříme, že bychom Krylova porazili, ale jeho tábor prostě řek ne, že s Procházkou nejdou,” uvedl trenér Jiřího Procházky.

Kdo by byl ideální soupeř.

Možných soupeřů by byla celá řada např. Dominick Rayes, který před týdnem prohrál svou šanci o titul. Dalším možným soupeřem je Glover Teixeira, který aktuálně nemá soupeře… Je ale jasné, že Jirka bude chtít titul ,který současně má Jan Blachowicz.