Jiří Procházka reaguje na Danu Whita! Jak se vyjádřil nový bojovník UFC na slova prezidenta organizace?

jiri-prochazka
                   

Jiří Procházka se již 11. července představí na turnaji UFC 251 proti Volkanu Oezdemirovi. Pro českého zápasníka bude tento turnaj premiéra v největší organizaci světa. Bývalý šampión organizace Rizin se vyjádřil k pochvale od UFC prezidenta.

Když sám Jiří Procházka dostal dotaz od iDNES.cz na Danu Whita a jeho názor na jeho osobu, Jirka reagoval:

Vždyť to tak bylo, ne? Byl jsem, dá se říct fakt. Myslím, že mimo UFC jsem byl v mé váze jeden z nejlepších. Konstatoval pravdu! Teď je na mně, abych ukázal, že budu i v UFC nejlepší. Bude to pravda. Jde vidět, že delší dobu potřebuje nějaký krásný výkony, něco netradičního. Doufám a věřím, že tohle já splním.

Co řekl Dana White na Procházku?

Dana White názor na Procházku
iZdroj fotografie: sports.yahoo.com

Když se podíváte na zápas Volkana Oezdemira, tak tam uvidíte Jiřího Procházku. Ten nově přichází do UFC. Tenhle borec má na svém kontě 10 výher v řadě s tím, že 25 zápasů z 26 dokázal ukončit před limitem. Nasbíral 23 KO a 2 submise. Je to jedna z nejlepších polo-těžkých vah mimo UFC. Byl to navíc šampion polo-těžké váhy organizace Rizin. Moc se na tohohle borce těším. Navíc je mu jen 27 let, takže do UFC přichází v době, kdy ani není na vrcholu svých sil. Má neuvěřitelnou bilanci, ale je před ním hodně těžký zápas. Opravdu se na tu bitvu těším.

překlad od mmashorties.cz

Kdy a kde bude Jiří Procházka zápasit?

UFC 251
iZdroj fotografie: ufc.com

Jiří Procházka bude zápasit v Abu Dhabi již 11. července na nabité kartě UFC 251. Mezi hlavní zápasy patří titulová bitva Burns vs Usman, titulová bitva Yan vs Aldo a titulová bitva Holloway vs Volkanovski 2. Jiří Procházka bude startovat jako hlavní zápas prelims. UFC 251 bude jedno z největších UFC turnajů vůbec. Všichni se těšíme na 3 titulové bitvy, ale především na premiéru Jirky Procházky!

Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Pokorný

Zobrazit další články