Israel Adesanya chce zápasit s poraženým Darrenem Tillem.

Israel Adesanya
Zdroj fotografie: ufc.com
V neděli proběhl další z turnajů v Abu Dnabi. V hlavním zápase Robert Whittaker porazil na Darrena Tilla na rozhodnutí rozhodčích. Israel Adesanya reaguje na zápas!

Darren Till prohrál na rozhodnutí rozhodčích.

Zápas Darren Till vs Robert Whittaker byl hlavním zápasem turnaje UFC Fight Island 3. Na rozhodnutí rozhodčích po pěti kolech vyhrál Robert Whittaker, který je současně spojován v možným zápase proti Israelovi Adesanyovi. Darren Till se ale nevzdává, věří, že dalšího soupeře porazí a vrátí se zpět do bitvy o titul nebo do odvety s Robertem Whittakerem. Israel Adesanya má současně plný kalendář. V září jeho souboj s Paulem Costou nahradí titulový zápas Khabib Nurmagomedov vs Justin Gaethje.

Jak reagoval šampión střední váhy na Tilla?

Israel Adesanya je současným držitelem titulu střední váhy v UFC (Ulitmate Fighting Championship), zápas Till vs Whittaker bedlivě sledoval, jak reagoval na prohru Darrena Tilla?

Stejně bych se chtěl jednoho dne s Darrenem utkat. Jeho postoj je nádherný. Hlavu vzhůru Darrene.

izzy tweet
Zdroj fotografie: twitter.com

Darren Till na po-zápasové tiskové konferenci.

Darren Till na po-zápasové konferenci dostal řadu otázek, přiznal vyhozené koleno a především se vyjádřil k tweetu Israela. Co mladý Brit řekl na možný zápas s Adesanyaou?

darren-till
Zdroj fotografie: espn.com

„Hodně Israela respektuji. Podle mě je to skvělý zápasník. Nemyslím to nijak špatně, ale byl by pro mě asi lehčí soupeř, než Whittaker, protože jsme oba hlavně skvělí postojáři. Robert je jiný, protože umí věci hodně mixovat dohromady. Israel je samozřejmě skvělý, však je to šampion, ale je to čistě postojář. Mám za sebou pěkný zápas. Robert to dokázal hezky mixovat do sebe. Několikrát mě trefil pořádnými bombami, ale v klidu jsem je sežral jako snídani. Já a Israel budeme jednoho dne bojovat. Potřebuji jen čas, abych se vrátil a někoho pořádně vypnul. Pořád jsem na vrcholu,“

zdroj překladu: mmashorties.cz