Israel Adesanya a jeho tým reagují na Ludovíta Kleina, který podváděl

Zdroj fotografie: Reuters.com, fotograf: USA TODAY SPORTS

Ludovít Klein má za sebou velice povedenou premiéru v UFC. Bohužel díky jeho váze dostal veliké množství kritiky. Reagoval na něj i Israel Adesanya a jeho tým. Podváděl, říkají!

„Musíme s tím něco udělat,“ prohlásil Bareman. To, co se děje, je trestné. Pro mě je to stejně špatné jako brát steroidy. Je to podvod. Je to velký podvod. Spíš jde o to, že tam byli dva kluci, kteří během toho zápasového večera ztratili váhu. Jeden byl Čečenec (Zubaira Tukhugov, který také nenavážil o dvě kila na zápas v pérové váze s Hakeemem Dawoduem) a pak tu Shaneův protivník (Klein). Tihle dva kluci se ani nesnažili to udělat. Ani se nepokusili, srali na to.

„Záměrně se rozhodli přijít s nadváhou, vzít si pokutu a mít obrovskou výhodu při vstupu do boje. A to mi rve vnitřnosti, protože jsem férovej zápasník. Když prohrajeme zápas, tak prohrajeme. Dobrá práce, podejte si ruce. Ale jestli druhá strana podvádí, tak nejsem úplně sportovní typ, jak bych chtěl být. A tenhle borec, ať je odkudkoliv, dostane první zápas v UFC, dostane tuhle příležitost a neudělá ani váhu.“

Ilustrační foto, zdroj: pixabay.com

„(Klein) neudělal váhu, měl příležitost, podváděl,“ řekl Bareman. „A co víc, udělal to schválně. Každý, kdo ví něco o mma, tak když se podívá na člověka, který příjde na váhu, tak ví, kolik úsilí do toho vložili. Ten chlap podváděl. Přišel o možnost být v UFC, co se mě týče. Co minimálně vím. Záměrně se vykašlal na váhu, takže by už neměl být v UFC. Ten druhý Čečenec, ten taky  úmyslně přišel těžší.