Gilbert Burns útočí na vedení UFC! Colby Covington ho předběhl v tabulce

Zdroj fotografie: ufc.com
Gilbert Burns na svém Twittrovém účtu reagoval na UFC, které posunula Colbyho Convingtona na první místo ve weltrové váze. Dle slov Burnse to nebylo fér a chce další zápas o titul.

Gilbert Burns již o titul zápasit měl.

Gilbert Burns – má na svém kontě šest výher v řadě. V jeho posledním zápase porazil bývalého šampióna Tyrona Woodleyho. Burns dostal příležitost zápasit o titul potom, co se Jorge Masvidal nedokázal dohodnout s UFC na podmínkách zápasu s Kumarem.

gilbertburns
Zdroj fotografie: espn.com

Koronavirus zastavil Burnse.

Bohužel velikou šanci, kterou Gilbert dostal nedokázal využít, pouhých 14 dní před zápasem byl pozitivně testován na koronavirus. Jako náhradník přišel Jorge Masvidal, který bohužel v pěti kolové bitvě Kamarovi podlehl.

Gilbert Burns a jeho útok na UFC!

Burns na ufc 251
Zdroj fotografie: dazn.com

„To si ze mě děláte srandu, ne? Já jsem porazil Tyrona Woodleyho, když byl na prvním místě, teďka příjde Colby, kterej jenom kopíroval, to co jsem dělal já a je v tabulce na prvním místě? Colby porazil borce, který je na pátém místě, ten samej borec má dvě prohry za sebou… Kdo dělá tyhle rankingy? Dano White, pošli mi kontrakt, co nejdřív. #AndNew“

Colby Covington vs Tyron Woodley.

Colby Covington o víkendu porazil Tyrona Woodleyho, poté co ho před nedávnem porazil Gilbert Burns, což Colbyho dostalo zpět do bitev o titul. Bohužel UFC slíbilo další titulový zápas Burnsovi, nicméně Colby jeho výkonem přitáhl mnoho pozornosti, včetně Donalda Trumpa, který mu zavolal a pogratuloval.