Frankie Edgar chce zápasit s Dominikem Cruzem v UFC

Zdroj fotografie: ufc.com

Bývalý šampión UFC (Ultimate Fighting Championship) Frankie Edgar se chce vrátit k titulu. Tentokrát ale v baltamové. Chce porazit Cruze a získat tím titulový zápas, říká.

Dominick Cruz svůj titul prohrál

Dominick Cruz nedávno zápasil o titul proti Henrymu Cejudovi. V tomto zápase bohužel prohrál, poté co ho Henry knockoutoval. Dominick Cruz má za sebou celou řadu titulových zápasů, titul držel řadu let. Poté přišel Cody Garbrandt a Dominika dokázal porazit. Cruz následně oznámil odchod do důchodu.

Zdroj: espn.com

Návrat krále na turnaji UFC 249

Dominik se, ale nevzdal, byl aktivně součástí UFC. Jeho výřečnost a schopnost komentovat ho dostala až na pozici hlavního komentátora a analytika. Uběhly čtyři roky a Dominik byl vyzván Henrym, zápas Cruz přijal. Bohužel výsledek již všichni známe.

Frankie Edgar o zápase s Cruzem

Frankie prožíval do nedávna temné období. Měl za sebou dvě prohry proti Maxovi Hollowuvi a Chanu Sungu Jungovi. Vše ale nedávno obrátil a podařilo se mu vyhrát nad Pedrem Munhozém v bantamové váze. Aktuálně hledá Frankie dalšího soupeře, bude to Dominick Cruz?

Zdroj fotografie: espn.com

Co tedy Frankie řekl?

“Byl by to souboj veteránů, to je jasné, Dominik je legenda, to je také jasné. Hodně lidí by tenhle zápas zajímám, přiznám se, že o něm také přemýšlím. Určitě bych ho vzal, kdyby přišla nabídka. Samozřejmě je titul můj cíl, Dominick je pouze součást cesty. Určitě je jasné, že by to nebyl zápas o titul, ale o náš odkaz.”