Doktoři byli překvapeni, jak mohl Darren Till zápasit bez vazů v koleni.

Zdroj fotografie: espn.com

Zápasník střední váhy Ultimate Fighting Championship (UFC) Darren Till málem porazil bývalého šampióna Roberta Whittakera na turnaji UFC on ESPN 14 se zraněním.

Problémy s kolenem a překvapený doktor.

Darren Till ve druhém kole zápasu inkasoval silný kop do kolena, který mu poškodil mediální zajištění vazu v koleně. Dle doktorů by člověk neměl být schopen chodit. Darren Till, ale pokračoval a odzápasil všech pět kol, po kterých prohrál ve vyrovnaném zápase na body.

Colin Heron a jeho SMS

Colin Heron je hlavním trenérem Darrena Tilla. Je také majitelem týmu Kaobon, který má sídlo v Liverpoolu, kde i samotný Darren Till bydlí. Novinářům napsal SMS.

Má zničené mediální zajištění vazu. Doktoři byli překvapení, že dokázal stát další tři kola. Bude doma šest neděl, pak se sundá dlaha a budeme doufat, že bude stále mobilní.

Zdroj fotografie: instagram.com/darrentill2

Darren Till a střední váha.

Darren Till se přesunul do střední váhy po prohře nad Jorgem Masvidalem, který ho porazil ve druhém kole na KO. Darren Till měl také problémy s váhou a shazování do weltrové váhy (77 Kg) bylo neskutečně náročné, což se projevilo na turnaji v Liverpoolu, kde Darren Till nedokázal navážit pro souboj s Wonderboyem.

Darren Till byl vyzván hned po přesunu

Jeden z nejlepších zápasníků střední váhy Kelvin Gastelum vyzval Darrena Tilla na souboj, tento zápas se uskutečnil na turnaji UFC 244. Zápas byl jako vedlejší-hlavní zápas večera. Darren Till dokázal vyhrát po třech kolech na rozhodutí rozhodčích.

Zdroj fotografie: espn.com

Následoval Robert Whittaker.

Jako další překážka byl zápas s Robertem Whittakarem. Bohužel Darren Till tento zápas nezvládl a prohrál na rozhodnutí rozhodčích.