Debatu Donald Trump vs. Joe Biden by měl hostovat Joe Rogan

Zdroj fotografie: bbc.com

Je to již něco přes rok co se řeší možnost prezidentské debaty, kterou by vedl Joe Rogan. Letos je poslední rok Trumpovi administrace, proto je téma zpět a žhavější než kdy před tím.

Petice má již 260 tisíc podpisů.

Petice na stránce change.org má aktuálně přes 260 tisíc podpisů. Jeden z hlavních argumentů, proč by měl Joe Rogan hostovat prezidentskou debatu je, že v minulosti měl na svém podkástu jména jako Andrew Yang (D), Tulsi Gabbard (D), Bernie Sanders (D), Kyle Kulinski (D), Gary Johnson (L), Benjamin Shapiro (R), and Candace Owens (R). Navíc, Joe Rogan je jedna z nejznámějších osobností současnosti, mimo jeho kariéru v UFC je známý komik, komentátor a host talkshow.

Zdroj fotografie: jre.com

Tim Kennedy a jeho výzva.

Tim Kennedy je známy bojovník MMA z týmu Jackson Wink MMA Academy. Na twitteru uvedl: „Na mém podkástu Joe Rogan nabídl možnost moderování debaty mezi Joe Biden a Doanldem Trumpem. Trvalo by to 4 hodiny bez jakýchkoliv diváků. Pouze dva kandidáti, kamery a jejich postoje k tomu, jak naší zemi posouvat dále. Kdo to chce vidět?#debates #Election2020″ Donald Trump následně reagoval, Já chci!“.

Zdroj fotografie: espn.com

Dana White je podporovatelem Trumpa.

Donald Trump byl jeden z prvním investorů, kteří viděli budoucnost v UFC. Byl to právě on, kdo povolil turnaje pořádat v jeho podnikách (v minulosti nebylo UFC povoleno). Dana White a Trump spolupracují až do dnes. Často vidíme prezidenta na turnajích UFC, což pomáhá celému sportu. Naopak prezident Trump si na svou stranu naklání miliony fanoušků, což jsou pro něj potencionální voliči.