David Dvořák je v Las Vegas! Bude tam zápasit již 19. září.

Zdroj fotografie: art.cz

Hradecká sportovní hvězda David Dvořák jde zpět do akce. Bojovník největší organizace UFC (Ultimate Fighting Championship) bude zápasit již 19. září proti Jordnu Espinosonovi.

UFC FIGHT NIGHT 178.

Turnaj UFC FIGHT NIGHT 178 bude mít jako hlavní zápas COLBY COVINGTON vs.TYRON WOODLEY. Celá karta je doslova nabitá. Dalším zajímavým zápasem je Donald Cerrone vs. Niko Price nebo Khamzat Chimaev vs Gerald Meerscheart.

Zdroj fotografie: ufc.com

David Dvořák vs. Jordan Espinosa.

David Dvořák (18-3-0) má aktuálně řadu 14ti výher. V jeho posledním zápase na UFC Fight Night 170 porazil domácího Bruna Silvu. Za necelých 14 dní bude mít proti sobě velkého soupeře Jordan Espinosa (15-7-0) je v UFC od roku 2018. V UFC má zatím bilanci 2-2. V posledním zápase dokázal porazit Marka De La Rosu.

David Dvořák a jeho názor.

„Každý zápas je pro mě hrozně důležitý, už jenom pokud chci podepsat s UFC další smlouvu, takže potřebuji vyhrát. Mám proti sobě soupeře, který je ve světovém žebříčku i v UFC rankingu přede mnou. Takže se chci zase posunout nahoru a jít krůček pro krůčku,“ uvedl Dvořák pro tn.cz.

Zdroj fotografie: Michal Beránek / CNC / Profimedia

David Dvořák a jeho působení.

David Dvořák je svěřencem Patrika Kincla. Společně trénují již nějaký ten pátek. Společně začínali v Good Luck Gymu Hradec Králové. Z GLG před nedávnem odešli a přesunuli do Pepek gymu, kde si založili tým All Sports Academy. Hlavním trenérem je již zmíněný Patrik Kincl. V klubu najdeme další velká jména jako Tomáš Kvapil nebo Jakub Bahník.