Dana White plánuje zápas Demian Maia vs Khamzat Chimaev

Zdroj fotografie: espn.com

Dana White připravil další zápas pro Khamzata Chimaeva. Chce aby zápasil s legendou Demianem Maiou. Turnaj by se měl uskutečnit na Fight Island.

Khamzat Chimaev píše historii

Khamzat se stal prvním zápasníkem UFC, který dokázal vyhrát dva zápasy za čtrnáct dní. Oba své soupeře dominoval a získal si tím pozornost řady fanoušků a především promotérů. Khamzat pochází z ruské školy wrestlingu, podobné zápasníky v UFC již máme např. Khabib Nurmagomedov nebo Zabit Magomedsharipov.

Zdroj fotografie: ufc.com

Zápas s Damianem Maiou bude pro Ruska klíčový, Damian je jeden z nejlepších graplerů všech dob (jeden z prvních černý pásů v BJJ UFC historie). Možná výhra by získala pevnou pozici v celé organizaci, jeho jméno by doslova vybouchlo a především by získal status nejlepšího graplera světa.

Khamzat Chimaev o zápase s Mcgregorem.

„Já vím, že dokážu porazit každého zápasníka v TOP-10. Nevím o nikom, kdo by mě dokázal porazit. Já všechny ukončím, vím to. Conore Mcgregore, tebe ukončím v prvním kole, kámo. Slibuju ti to, brácho, Já tě ukončím v prvním kole.

Zdroj fotografie: ufc.com

Pojďme zápasit, proč o tom pořád jenom podíváme. Pokud jsi pravý gangster, pokud jsi pravý chlap, tak přestaň komentovat na instagramu a podepiš kontrakt. Stačí, když přijdeš do klece a řekneš mi to v kleci, cokoliv, pokud to dokážeš. Jsi pořád schovanej v Irsku a mluvíš na mě, když já jsem ve Švédsku. Můžeme se sejít v Abu Dhabi nebo ve Vegas. Pošli mi polohu. Já tě zmlátím.“

Dana White a jeho oznámení.

“Dorazí sem do USA někdy kolem pondělí nebo neděle. Bude však tady. Aktuálně mu domlouváme dva zápasy. Bude zápasit v USA a následně i na UFC ostrově. On zkrátka chce být aktivní. Miluju tenhle přístup. Zápas v USA stále řešíme, ale na ostrov bychom ho rádi napárovali s Demianem Maiou,”
Zdroj překladu mmashorites.cz