Dana White brání Conora McGregora! Nemá dostatek informací, říká

Zdroj fotografie: ufc.com

Včera světem MMA otřásla informace o Conorovi McGregrovi, který byl terčem žaloby za sexuální obtěžování a následné zneužití. Dnes po turnaji UFC se prezident Dana White vyjádřil a podpořil Conora McGregora.

Co se stalo?

Conor Mcgregor měl před odjezdem z Korziky přijít do styku se slečnou a údajně jí sexuálně obtěžoval a následně se obnažoval. Více informací zatím bohužel nemáme.

Foto: mmanews.com

„Z důvodu trestního oznámení podaného 10. září, v němž bylo popsáno chování, které by se dalo nazvat jako sexuální útok a exhibicionismus, byl pan Conor Anthony McGregor pozván k výslechu na policii,“ uvedla místní policejní mluvčí.

Dana White brání Conora Mcgregora.

“Když Conor vyletěl, tak se jednou ukázal na akci a měl kolem sebe neuvěřitelné množství ochranky. Říkal jsem si, že snad nikdo nepotřebuje tolik ochranky, však za ni utratí všechny svoje peníze. Pak jsme se s ním však sešli a nechápali jsme. Tohle člověk nepochopí, dokud s Conorem někam nevyrazí. Lidé se na něj doslova sápou. Když jsem viděl tohle, tak si představte, jak se asi lidé chovají v Evropě.

Dana White názor na Procházku
Zdroj fotografie: sports.yahoo.com

Lidé tam šílí jen z toho, že projde kolem. Nejde přitom jen o mladé lidi, ale zástupce všech generací. Když žijete takový život, tak se mohou dít hodně divoké věci. Člověk chce jen tak vyrazit ven, ale ono to moc nejde. Tím samozřejmě Conora nijak nebráním, protože o celé věci nemám dostatek informací. Ale zkrátka vím, jak to s ním je.” Přeložila stránka mmashorties.

Conor Mcgregor a jeho důchod.

Conor Mcgregor již oznámil důchod několikrát. Letos ho oznámil naposled v dubnu, poté co se mu nepodařilo sehnat soupeře. Conor má za poslední 4 roky pouze jeden vyhraný zápas. Bohužel to vypadá dost nepravděpodobně, že by se šampión měl vrátit. Kdo ví, z USADA testovacího programu se neodhlásil…